Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pluszaki Angry Birds

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 31

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Nie ma chyba takiej osoby, która nie słyszałaby o Angry Birds. Ta popularna gra komputerowa powstała w 2009 roku i od tamtego czasu jest absolutnym hitem wśród milionów użytkowników. Jakie są jej zasady? Bardzo proste.  Gracze za pomocą  procy wystrzeliwują ptaki w kierunku świń ustawionych na różnych strukturach. Aby zaliczyć planszę, należy strącić wszystkie świnie. Popularność Angry Birds jest wynikiem interesującego połączenia świetnej rozrywki, interesującego stylu i rewelacyjnej ceny. Tak ogromny sukces gry wpłynął na podjęcie decyzji o przeniesieniu jej na inne poziomy- filmu,  czy serialu telewizyjnego.  Od 2013 roku wydawnictwo Egmont wypuszcza czasopismo nawiązujące do gry,  w Polsce znany jako Angry Birds Magazyn.

Powstało także wiele zabawek Angry Birds. Jednymi z nich są dostępne w naszym sklepie pluszaki Angry Birds. Te uniwersalne zabawki są czymś, o czym marzy każdy miłośnik tej fantastycznej  gry. Pluszowe Angry Birds produkowane są przez renomowane firmy zabawkarskie, co świadczy o ich bardzo wysokiej jakości, precyzji wykonania, jak również bezpieczeństwie. 

Pluszaki Agry Birds chętnie zostaną ulubioną przytulanką dziecka oraz nieodłącznym towarzyszem codziennych przygód. Z takimi zabawkami nigdy nie jest nudno! Zbierz kolekcję pluszaków Angry Birds i rozegraj we własnym domu bitwę między ptakami a świniami. Wyceluj procą z ptakiem i zestrzel wszystkie świnie Ta niesamowita zabawa wciąga ma wiele godzin. Radości nie będzie końca.

Maskotka Angry Birds to wspaniały pomysł na prezent z okazji Gwiazdki, czy Dnia Dziecka. Jeśli zatem właśnie szukasz idealnego podarunku, zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz produkt i kup pluszaka Angry Birds w najlepszej cenie.