Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pluszaki Angry Birds (18)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 27.6

Najlepsza cena

 
PLN 16.45

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Nie ma chyba takiej osoby, która nie słyszałaby o Angry Birds. Ta popularna gra komputerowa powstała w 2009 roku i od tamtego czasu jest absolutnym hitem wśród milionów użytkowników. Jakie są jej zasady? Bardzo proste.  Gracze za pomocą  procy wystrzeliwują ptaki w kierunku świń ustawionych na różnych strukturach. Aby zaliczyć planszę, należy strącić wszystkie świnie. Popularność Angry Birds jest wynikiem interesującego połączenia świetnej rozrywki, interesującego stylu i rewelacyjnej ceny. Tak ogromny sukces gry wpłynął na podjęcie decyzji o przeniesieniu jej na inne poziomy- filmu,  czy serialu telewizyjnego.  Od 2013 roku wydawnictwo Egmont wypuszcza czasopismo nawiązujące do gry,  w Polsce znany jako Angry Birds Magazyn.

Powstało także wiele zabawek Angry Birds. Jednymi z nich są dostępne w naszym sklepie pluszaki Angry Birds. Te uniwersalne zabawki są czymś, o czym marzy każdy miłośnik tej fantastycznej  gry. Pluszowe Angry Birds produkowane są przez renomowane firmy zabawkarskie, co świadczy o ich bardzo wysokiej jakości, precyzji wykonania, jak również bezpieczeństwie. 

Pluszaki Agry Birds chętnie zostaną ulubioną przytulanką dziecka oraz nieodłącznym towarzyszem codziennych przygód. Z takimi zabawkami nigdy nie jest nudno! Zbierz kolekcję pluszaków Angry Birds i rozegraj we własnym domu bitwę między ptakami a świniami. Wyceluj procą z ptakiem i zestrzel wszystkie świnie Ta niesamowita zabawa wciąga ma wiele godzin. Radości nie będzie końca.

Maskotka Angry Birds to wspaniały pomysł na prezent z okazji Gwiazdki, czy Dnia Dziecka. Jeśli zatem właśnie szukasz idealnego podarunku, zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz produkt i kup pluszaka Angry Birds w najlepszej cenie.