Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pluszaki Bajkowe

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 31

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Bajkowe pluszaki

Nasza oferta pluszaków to nie tylko klasyczne pluszowe misie i pieski. Posiadamy również ogromny wybór pluszaków bajkowych. Sympatyczny bohater ulubionej bajki wykonany z mięciutkiego materiału to wspaniały przyjaciel i towarzysz zabawy, który każdego dnia wprowadzi w dobry nastrój i wywoła na twarzy szeroki uśmiech. W ofercie pluszaków bajkowych Urwis.pl dostępnych jest nawet kilkaset produktów. Posiadamy pluszowych bohaterów kultowych bajek. Znajdziesz u nas kota Filemona, Reksia w budzie, Asterixa i Obelixa, bohaterów Disneya jak Kaczor Donald, Kubuś Puchatek, czy Myszka Miki, Pingwiny z Madagaskaru, Świnka Peppa, Smerfy, czy Pszczółka Maja. Maluszek może dzięki naszym produktom stworzyć swój własny, bajkowy świat, w którym każdego dnia przeżyje niezapomniane przygody.
 Bajkowe pluszaki w ofercie Urwis.pl wykonane są z przyjemnych w dotyku, bardzo miękkich materiałów. To dlatego przytulanie ich jest tak wielką przyjemnością. Najwyższej jakości plusz gwarantuje, że zabawka nie zniszczy się podczas codziennego użytkowania. Jej zakup to zatem doskonała inwestycja! Ponad to bajkowe pluszaki Urwis.pl posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty jakości oraz bezpieczeństwa. Chcemy dostarczać tylko i wyłącznie produkty spełniające obowiązujące normy unijne.
 Ekipa Urwis.pl zwraca ogromną uwagę na to, by w do oferty trafiały tylko zabawki pochodzące od godnych zaufania producentów. Posiadamy pluszaki bajkowe takich marek jak TM Toys, Axiom, Bauer, czy Artyk, które swoim doświadczeniem i wiedzą zdobyły nasze zaufanie.
 Istotne jest również to, że oferta jest wciąż poszerzana, aby oczekiwania Twoje oraz Twojego dziecka zostały spełnione.