Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

PLAYMOBIL HISTORY


W sklepie internetowym Urwis znajdziesz wiele zabawek, które zapewniają naukę otaczającej nas rzeczywistości poprzez stymulującą i wciągającą rozrywkę. Jedną z propozycji tego typu są znakomite zestawy Playmobil History, które przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym. Jak sama nazwa wskazuje, prezentowane tutaj klocki wprowadzają Twojego malucha do niezwykłego świata historii, której nauka przydaje się na każdym etapie życia. Zapoznaj się z kompletnym asortymentem Urwis i zamów produkt odpowiedni dla swojej pociechy. 


Jedną z popularniejszych pozycji w sklepie jest zestaw Playmobil History Piramida, który przypadnie do gustu nie tylko małym miłośnikom Starożytności! Ta wspaniała pozycja umożliwia Twojemu dziecku złożenie od podstaw klasycznego grobowca egipskich faraonów, który został odwzorowany przez projektantów z dużą starannością. W podobnym stylu utrzymany jest zestaw Playmobil History Gladiator, który lubią zwłaszcza chłopcy, uwielbiają wcielać się w rolę legendarnych lub prawdziwych bohaterów z czasów minionych.


Jeśli Twoje dziecko do tej pory korzysta z klocków Lego seria Playmobil History powinna go zainteresować. Obaj producenci mają własny, specyficzny styl projektowania klocków, jednak łączy ich wysoka jakość zestawów, a także ogromna pomysłowość projektantów odpowiedzialnych za ich tworzenie. Dlatego zabawki tej nieco mniej popularnej marki to świetny sposób na urozmaicenie kolekcji klocków syna lub córki. Pozycje takie jak Playmobil History Gladiator Arena czy Piramida to dobra opcja na początek!


Jeśli Twoje dziecko lubi uczyć się o historii świata i chcesz podsycić w nim tę pasję, prezentowane tutaj zabawki to doskonały wybór na prezent. Playmobil History Rzymska Galera czy inne zestawy z architekturą antyczną cieszą oko na długi czas po zakończeniu zabawy. Wszystkie obiekty złożone z klocków wyglądają bardzo atrakcyjnie i warto ustawić je w reprezentacyjnym miejscu w pokoju dziecka. Nie zapomnij też sprawdzić innych serii produktów marki Playmobil, które sprzedajemy w sklepie.