Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil VW

Cena

Wczytywanie...

Playmobil Volkswagen


Jeśli szukasz wartościowych zabawek dla swojego dziecka, które jednocześnie zapewnią mu wiele radości, nasz sklep internetowy to najlepsze miejsce na zakupy. W katalogu zebraliśmy produkty od najlepszych marek, do kupienia bez wychodzenia z domu z gwarancją bezproblemowej dostawy. W naszym rozbudowanym asortymencie nie mogło zabraknąć różnorodnych zestawów z serii Playmobil Volkswagen. Klocki z tej kategorii cieszą się ogromnym powodzeniem wśród małych użytkowników, dlatego musisz się z nimi zapoznać!

Jedną z popularniejszych pozycji z tej kolekcji Playmobil jest T1 Campingbus. Jest to zestaw służący do samodzielnego złożenia figurki przedstawiającej kultowy samochód tego niemieckiego producenta. Pojazd kempingowy o podłużnej budowie i charakterystycznych detalach jest jednym z symboli lat 60. i 70., a także kultury hippisowskiej i muzycznych festiwali z tamtych czasów. Z tego powodu ten zestaw Playmobil VW cieszy się popularnością także u dorosłych.


Jeśli zainteresował Cię dostępny w kolekcji Playmobil Volkswagen Ogórek, sprawdź też pozostałe pozycje z tej serii. Producent przygotował zestawy przedstawiające inne, kultowe samochody z historii tej niemieckiej marki, które na pewno kojarzysz z filmów czy nawet własnego życia. Kolejną, popularną pozycją jest Playmobil Volkswagen Garbus, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to auto popularne w latach 60. które do tej pory można spotkać na drogach, często w nowszej i odświeżonej wersji.


Jeśli interesuje cię Playmobil Volkswagen Camping Bus czy inny pojazd w niej zawarty, zapraszamy do zakupów! W Urwis zapewniamy Ci dobre ceny zestawów od tego producenta, dlatego na pewno nie przepłacisz. Katalog obejmuje różnorodne klocki przeznaczone dla chłopców i dziewczynek, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Zachęcamy również do sprawdzenia innych kategorii w sklepie online. Na stronie czekają na Ciebie klocki dla dzieci w każdym wieku, ciekawe planszówki dla całej rodziny czy też zabawki edukacyjne dla najmłodszych.