Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Star Trek

Cena

Wczytywanie...

PLAYMOBIL STAR TREK


Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku wiele radości, zamów dla niego zestaw klocków w naszym sklepie internetowym! W katalogu Urwis znajdziesz między innymi znakomite zestawy z serii Playmobil Star Trek, które są świetną propozycją nie tylko dla fanów tej popularnej franczyzy. Kolekcja nawiązuje do seriali i filmów o tym samym tytule, które zadebiutowały już w latach 60. ubiegłego wieku i do dzisiaj mają ogromne grono wiernych miłośników na całym świecie. Sprawdź nasze wszystkie propozycje i zamów synowi lub córce ciekawy gadżet do zabawy!


Przygotowany przez markę Playmobil zestaw USS Enterprise Star Trek to model, który musi mieć w swojej kolekcji każdy fan franczyzy! W końcu to właśnie na pokładzie tego kultowego statku kosmicznego podróżowali bohaterowie sagi poprzez różne galaktyki. Producent klocków zadbał o dokładne odwzorowanie wyglądu tego międzygwiezdnego wehikułu, jego dlatego wielogodzinne składanie zakończy się pełną satysfakcją z uzyskanego efektu. Statek Kosmiczny Star Trek od Playmobil zakupisz u nas w dobrej cenie, więc na pewno nie przepłacisz. 


Każdy przygotowany przez markę Playmobil zestaw Star Trek nawiązuje do znanych z filmów i seriali wydarzeń. Wśród propozycji od marki znajdziesz wszystkich popularnych bohaterów, lokacje, w których toczyła się akcja, a także charakterystyczne dla franczyzy akcesoria. Z tego powodu układanie klocków to świetna rozrywka nie tylko dla dziecka, ale też jego starszego rodzeństwa czy nawet rodziców. Zamów zestaw Playmobil Star Trek USS Enterprise i przekonaj się o tym osobiście!


Wiele dzieci, już nawet kilkuletnich interesuje się kosmosem. Z tego powodu zabawki nawiązujące do filmów z akcją w przestrzeni międzygwiezdnej są niezwykle popularne. Zestaw Playmobil Star Trek USS Enterprise NCC-1701 to nie koniec naszych propozycji dla miłośników tej tematyki. W sklepie internetowym urwis masz do dyspozycji szereg innych zestawów tego typu, między innymi kultową serię Star Wars od marki Lego. Zachęcamy do zapoznania się z innymi kategoriami sklepu, w których na pewno znajdziesz wiele interesujących zabawek dla dziecka.