Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Sports & Action

Cena

Wczytywanie...

PLAYMOBIL SPORTS & ACTION


W rozbudowanej ofercie naszego sklepu online masz do wyboru zestawy klocków od najlepszych producentów. Jedną z popularniejszych serii wśród klientów Urwis jest Playmobil Sports & Action, która ma szerokie grono fanów na całym świecie. Nic dziwnego, w końcu prezentowane tutaj wydawnictwo jest bardzo różnorodne i ciekawe opcje dla siebie znajdą w nim zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Kolekcja została poświęcona różnym dyscyplinom sportu, więc zabawa z jej udziałem zachęca maluchy do większej aktywności fizycznej.


W asortymencie znajdziesz między innymi zestaw Playmobil Sports & Action Football, który polecamy zwłaszcza dla małych chłopców. To bardzo dobra propozycja na prezent, jeśli Twój synek lubi grać w piłkę nożną i interesuje się rozgrywkami w ligach europejskich czy reprezentacji Polski. W zestawach z tej kategorii znajdziesz figurki piłkarzy, które posłużą do ciekawej zabawy, a także elementy niezbędne do złożenia bramki piłkarskiej, piłki czy innych rekwizytów wykorzystywanych w trakcie gry na zielonej murawie.


Pasjonująca seria Playmobil Action Sports to kilkanaście propozycji zaprojektowanych z myślą nie tylko o pasjonatach piłki nożnej. Wśród zestawów od popularnego producenta znajdziesz też wiele innych, ciekawych opcji. Na szczególną uwagę zasługuje produkt Lotniarz, który umożliwia złożenie okazałej paralotni. W zestawie dołączony jest również paralotniarz, a także dodatkowe rekwizyty charakterystyczne dla tej dyscypliny. Może Cię zainteresować też wydawnictwo Playmobil Speed Roller, które dostarcza wiele wrażeń i dostępne jest w kilku kolorach.


Znakomita seria Playmobil Sport i Akcja przeznaczona jest dla dzieci już od 3. roku życia. Możesz zamówić ciekawe zestawy bezpośrednio na stronie Urwis, a wyślemy je do Ciebie w ciągu kilku dni roboczych. W ofercie przygotowaliśmy wiele innych zestawów od tego znanego producenta, jak również od duńskiej marki Lego. W kolekcji nie zabrakło propozycji dla starszych dzieci, nastolatków, a nawet dorosłych, którzy lubią spędzać czas na wielogodzinnym układaniu skomplikowanych konstrukcji z klocków.