Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Spirit

Cena

Wczytywanie...

PLAYMOBIL SPIRIT


W asortymencie Urwis zebraliśmy duży wybór ciekawych zabawek dla dzieci w każdym wieku. W poszukiwaniu prezentu dla swojej córki sprawdź kolekcję Playmobil Spirit, która została stworzona z myślą o dziewczynkach lubiących bajki z cyklu Mustang od DreamWorks. Animacje te opowiadają o przygodach dzikiego rumaka, który razem ze swoimi ludzkimi towarzyszami przemierza bezkresne prerie i spotyka nowych przyjaciół. Zestawy z serii Playmobil Konie to świetna opcja dla każdego dziecka, które ukończyło 4 lata.


Koń to jeden z ulubionych gatunków zwierząt wśród dzieci, zwłaszcza dziewczynek, dlatego prezentowana tutaj seria wydawnicza klocków jest jedną z popularniejszych w katalogu producenta. Początkiem kolekcji Twojego dziecka może być zaprojektowana przez Playmobil Stadnina koni, sprzedawana z licznymi akcesoriami. Obiekt zaprojektowano z dużą dokładnością o detale, dlatego jest realistyczny i bardzo estetyczny. W skład zestawu wchodzą rekwizyty związane z pracą opiekuna koni, dlatego zabawa nim będzie bardzo fascynująca dla małego dziecka.


Proponujemy liczne zestawy Playmobil Konie z serii Spirit, które zakupisz u nas w konkurencyjnej cenie. Na szczególną uwagę w katalogu zasługuje także zestaw Sklep jeździecki w Miradero. W środku znajdziesz kilkadziesiąt elementów umożliwiających złożenie budynku, w którym sprzedawane są akcesoria dla koni. Podobny obiekt Twoje dziecko mogło spotkać w filmie Mustang: Duch wolności. Tworząc serie Playmobil z koniami, producent zadbał o dokładne odwzorowanie pierwowzoru, jednocześnie zachowując zabawowy charakter gotowej konstrukcji.


Również dla fanów klocków Lego Playmobil Konie będzie świetną propozycją! Obie marki mają swój charakterystyczny styl i nieco inny sposób przedstawiania rzeczywistości. W asortymencie naszego sklepu online mamy wiele propozycji od tych producentów, przeznaczonych dla kilkuletnich dzieci, nastolatków, a także osób dorosłych. Mogą Cię zainteresować także pozostałe zabawki z naszego katalogu, w którym czekają pasjonujące planszówki, piękne puzzle, czy zabawki interaktywne dla najmłodszych użytkowników.