Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Special Plus

Cena

Wczytywanie...

PLAYMOBIL SPECIAL PLUS


W Urwis znajdziesz różnorodne klocki dla chłopców i dziewczynek, które oferujemy w dobrej cenie i z gwarancją ekspresowej dostawy. Ciekawym urozmaiceniem kolekcji Twojego dziecka będą zestawy z serii Playmobil Special Plus, która jest bardzo popularna wśród klientów tego znanego producenta zabawek. Kolekcja stanowi świetne uzupełnienie innych wydawnictw marki i składa się z różnego typu figurek i dodatków, które otwierają zupełnie nowe drogi do zabawy ulubionymi klockami Twojej pociechy - sprawdź koniecznie!


Każda figurka od Playmobil została zaprojektowana i wykonana z największą dokładnością. Twórcy zabawek marki zawsze przykładają dużą wagę do walorów estetycznych swoich wyrobów, co już od wielu lat doceniają rzesze młodych użytkowników na całym świecie. Special Plus to kolekcja, w której znajdziesz mnóstwo świetnych propozycji dla swojej pociechy. Jednym z ciekawszych zestawów z tej serii od Playmobil są Wróżki, idealne na prezent zwłaszcza dla dziewczynek. Te baśniowe figurki są bardzo kolorowe i ładne, dlatego na pewno spodobają się Twojej córce.


Wspaniałe klocki Playmobil Wróżki to nie koniec naszych propozycji dla małych dziewczynek! Jeśli szukasz ciekawego prezentu dla swojej córeczki, mamy dla Ciebie znacznie więcej inspiracji. W kolekcji Special Plus na szczególną uwagę zasługuje także zestaw Playmobil Dziewczynka z kucykiem, który jest bardzo popularnym wśród małych użytkowniczek. W końcu wiele dziewcząt pasjonuje się końmi i marzy o posiadaniu własnego wierzchowca! Nasza zabawka pozwoli dziecku poczuć się jak amazonka, więc warto ją zamówić na prezent.


W ofercie Special Plus od Playmobil figurka Policjant cieszy się także ogromnym powodzeniem. Nic dziwnego, w końcu wielu małych chłopców marzy o karierze funkcjonariusza w mundurze, który każdego dnia ściga bandytów i przeprowadza staruszki przez ruchliwą ulicę. Do zestawu dołączono także kilka dodatków, będących niezbędnymi akcesoriami w pracy przedstawiciela tego zawodu mundurowego. Postać będzie świetnym uzupełnieniem różnych kolekcji np. City Action, które pochodzą z katalogu marki.