Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Space

Cena

Wczytywanie...

PLAYMOBIL SPACE


Chcesz podarować swojemu dziecku prezent, który zapewni mu zabawę na wiele godzin? W takim razie kolekcja Playmobil Space to strzał w dziesiątkę! Prezentujemy znakomite zestawy od kultowego producenta klocków, który systematycznie wypuszcza kolejne wydawnictwa wyróżniające się świetnym wyglądem i wysoką jakością wykonania. Z klocków tej marki Twój syn lub córka wybudują imponujące konstrukcje, które posłużą do dalszej zabawy, a także do dekoracji półki w pokoju dziecięcym. Jednocześnie zabawki oferujemy w dobrej cenie, więc na pewno nie przepłacisz.


Jedną z chętniej zamawianych pozycji z tej znakomitej kolekcji jest zestaw Playmobil Mars Space Station. To świetna opcja dla każdego amatora podróży kosmicznych oraz astronomii, bez względu na wiek. Produkt gwarantuje użytkownikom dużą dawkę kreatywnej zabawy, która potrwa wiele godzin. Zestaw składa się z kilkudziesięciu realistycznych elementów, które pozwolą stworzyć wspaniałą konstrukcję o wysokich walorach estetycznych. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od lat 6 i w jej skład wchodzą również figurki przedstawiające kosmonautów.


Oferowana przez firmę Playmobil Stacja na Marsie to dobry sposób na zachęcenie dziecka do nauki poprzez zabawę. Dzięki temu, że gotowa figurka odwzorowana jest z licznymi detalami, to zabawa nią może przybliżyć Twojej córce lub synowi realia pracy na stacjach kosmicznych. Stroje figurek przedstawiających astronautów są inspirowane prawdziwymi uniformami pracowników NASA, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność tego zestawu. Dzięki tym klockom maluch może zacząć interesować się kosmosem, co może być początkiem drogi do przyszłej, interesującej kariery.


Kolejną propozycją z kolekcji Space od Playmobil jest Misja na Marsie, która także zasługuje na Twoją uwagę. W skład zestawu wchodzą figurki astronautów oraz wiele elementów niezbędnych do stworzenia statku kosmicznego. Tutaj także projektanci zadbali o realizm, dlatego gotowa konstrukcja rzeczywiście przypomina pojazdy służące do podróży na inne planety. W katalogu Urwis mamy także wiele innych świetnych zestawów klocków od tego producenta, które poświęcone są ważnym dla dzieci zagadnieniom.