Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Figurka Magic 70886 Plac zabaw...

127.90 PLN
PLN

Najlepsza cena

Playmobil Figurka Magic 70886 Plac zabaw syrenek

Nr katalogowy: WPPAYS0UD070886

  • Wymagania wiekowe: 4 lat
  • Płeć: Chłopcy , Dziewczynki
  • Rodzaj: Plastikowe
  • Liczba elementów: 140
Zobacz pełną specyfikacje
127.90 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

Ikona Urwis

Plac zabaw syrenek od Plamobil Magic to istne zatrzęsienie morskich atrakcji! 

Playmobil Figurka Magic 70886 Plac zabaw syrenek

Jakie jest ulubione miejsce wszystkich maluchów? Oczywiście plac zabaw, na którym aż roi się od super rozrywek i pozytywnej energii! Tak cudownego miejsca nie mogłoby zabraknąć także w podmorskim świecie Playmobil Magic! Wszystkie małe syrenki przypływają tam, żeby skorzystać z najfajniejszych atrakcji!

Plac zabaw dla syrenek to magiczna kraina, w której dziecięca wyobraźnia rozkwitnie! Niesamowicie rozbudowany zestaw z figurkami Plamobil Magic składa się z aż 140 elementów, które każda dziewczynka powyżej 4-go roku życia zamieni w wymarzone miejsce do zabawy pełne morskich stworzeń, koralowych platform i zaczarowanych niespodzianek! 

Ikona Urwis

Zaczarowany Plac zabaw syrenek to cudowny pomysł na prezent dla 4-latki!     

Playmobil Figurka Magic 70886 Plac zabaw syrenek

Każda miłośniczka morskich opowieści oniemieje na widok 140 elementów we wszystkich odcieniach zieleni i błękitu! Wśród całej gamy figurek do zabawy znajdą się 3 dorosłe syreny, 1 syrenka dziecko oraz 2 syrenki niemowlęta w fantazyjnych wózeczkach. Podczas zabawy na placu zabaw będą towarzyszyć wam także liczne morskie zwierzątka, takie jak delfiny, koniki morskie, płaszczki i kolorowa paleta innych rybek!

Na konstrukcję Placu zabaw dla syrenek złożą się dwie wysokie platformy oraz placyk z zakręconą zjeżdżalnią! Całość ozdobiona jest licznymi koralowcami we wszystkich kolorach tęczy, a także muszelkami. Figurki mogą całymi dniami bawić się zjeżdżając na zjeżdżalni i korzystając z całej masy barwnych zabaweczek! 

Ikona Urwis

O serii – zestawy Playmobil Magic