Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Magic

Cena

Wczytywanie...

PLAYMOBIL MAGIC


Nasz sklep internetowy oferuje duży wybór świetnych zabawek, przeznaczonych dla dzieci w każdym wieku. W kolekcji Urwis masz do dyspozycji znakomitą kolekcję Playmobil Magic, która polecana jest zwłaszcza dla dziewczynek. Dzięki zebranym w tej kategorii zestawom Twoja córka będzie mogła przenieść się do bajkowego świata, pełnego baśniowych postaci, odwzorowanych z największą dokładnością w formie estetycznych figurek. Zapoznaj się z kompletnym asortymentem i zamów klocki, które spodobają się Twojemu dziecku.


Jedną z popularniejszych pozycji tej serii Playmobil jest Rodzina syrenek, dostępna u nas w bardzo konkurencyjnej cenie. Zestaw składa się z dziesiątków elementów, z których można zbudować podwodny świat pełen magii. Te mityczne stworzenia, zamieszkujące morskie głębiny, są częstym motywem w bajkach dla dzieci, dlatego klocki nawiązujące do tej tematyki to świetna propozycja na prezent. Zwłaszcza że masz do dyspozycji wiele różnorodnych produktów, z których pomocą Twoja córka stworzy magiczny świat syren od Playmobil.


Zabawki od tego producenta zapewniają małym użytkownikom urozmaiconą rozrywkę. Na początku Twoje dziecko łączy ze sobą poszczególne elementy, co rozwija jego wyobraźnię przestrzenną. Po ukończeniu gotowa konstrukcja posłuży mu do zabawy z pięknymi figurkami, które dostępne są w zestawie i możesz też dokupić je pojedynczo. Poza tym gotowy obiekt będzie stanowić znakomitą dekorację w pokoju córki. Wszystkie zestawy Playmobil magiczny świat syrenek wyróżniają się bowiem wysokimi walorami estetycznymi.


Sprawdź wszystkie propozycje marki, jakie mamy w naszym sklepie i spraw swojemu dziecku wiele radości. Zamawiając zestaw Playmobil Magic, nie zapomnij zapoznać się z innymi kategoriami produktów, jakie mamy dla Ciebie. Urwis to ogromny wybór klocków od najlepszych marek, które zostały stworzone z myślą o zapewnieniu dzieciom konstruktywnej zabawy. W katalogu znajdziesz też wiele propozycji dla młodzieży szkolnej i nastolatków, w tym planszówki, puzzle i modele kolekcjonerskie.