Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

PLAYMOBIL KNIGHTS


Zapewnić swojemu synowi lub córce mnóstwo radości, kupując zabawki w naszym sklepie internetowym! Urwis to szeroki asortyment artykułów dla najmłodszych użytkowników, które na pewno przypadną do gustu Twojemu dziecku. Nasz katalog jest bardzo urozmaicony i znajdziesz w nim również niesamowite produkty z serii Playmobil Knights, polecane nie tylko dla chłopców. Mamy dla Ciebie duży wybór klocków od tej kultowej marki, które oferujemy w dobrej cenie. Wybierz idealny zestaw dla swojej pociechy i zapewnij mu zabawę na wiele godzin.


W katalogu produktów z serii Playmobil Rycerze czeka wiele ciekawych pozycji, które doskonale nadają się na prezent na dowolną okazję. Zabawa w dzielnego i honorowego wojownika, który walczy z mitycznymi stworami i czarnymi charakterami to świetna rozrywka dla wszystkich chłopców, lecz nie tylko! Także dziewczynki mogą znaleźć wiele radości w takich klockach, zwłaszcza jeśli zakupisz dla swojej córki różne zestawy Playmobil Rycerze, tworząc niesamowitą kolekcję. Cen jednego pudełka nie jest zbyt wygórowana, dlatego większe zakupy nie będą dla Ciebie dużym obciążeniem.


Ważnym elementem kolekcji Playmobil Rycerze jest Zamek, który został odwzorowany z dużą dokładnością i przedstawiony w nieco baśniowej stylistyce. Nic dziwnego, w końcu budowla ma być siedzibą legendarnych wojowników! Ten majestatyczny pałac prezentuje się naprawdę imponująco i przypomina dawne, średniowieczne twierdze, wokół których toczyło się miejskie życie. Pochodzący z serii Playmobil Knight zabawowy zamek jest pełen detali, w swojej centralnej części ma wysoką wieżę a na froncie most zwodzony.


To nie koniec naszych propozycji, jakie możesz sprawić swojemu dziecku! Ciekawym uzupełnieniem kolekcji będzie zestaw Playmobil Rycerz na koniu. Figurka przedstawia wojownika w pełnej zbroi, który dosiada swojego wiernego rumaka. Mogą Cię też zainteresować pozostałe klocki tej popularnej marki, jakie mamy w swojej ofercie. W sklepie Urwis znajdziesz wszystkie kultowe serie producenta, a także nieco mniej znane kolekcje, które także zasługują na uwagę. Wszystkie zabawki zamówisz online z gwarancją szybkiej dostawy do Twojego domu.