Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Heidi

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

PLAYMOBIL HEIDI


W katalogu sklepu online Urwis czekają na Ciebie rewelacyjne zabawki od najlepszych marek, których tematyka nawiązuje do kultowych filmów animowanych oraz bajek. Jedną z takich pozycji są figurki Heidi od Playmobil, które poświęcone są popularnej, japońskiej animacji, uwielbianej przez kolejne pokolenie dzieci. Z pomocą zebranych w tej kategorii zestawów Twój maluch będzie mógł wcielić się w rolę tej rezolutnej dziewczynki oraz jej przyjaciół. Każdy produkt składa się nie tylko z samych figurek, ale też akcesoriów tworzących ciekawe otoczenie dla postaci.


Prezentujemy klocki Playmobil Heidi, które wykonano z największą starannością, dzięki czemu wyglądają naprawdę rewelacyjnie. W ofercie dostępne są urozmaicone zestawy prezentujące główną bohaterkę w towarzystwie innych postaci z bajki, która poddaje się różnym aktywnościom. Po złożeniu gotowa konstrukcja prezentuje się bardzo atrakcyjnie i można ją wykorzystać do dekoracji pokoju dziecięcego. Zachęcamy do zakupu kilku zestawów, dzięki temu Twoja pociecha będzie mogła stworzyć imponującą kolekcję.


W katalogu naszego sklepu internetowego możesz znaleźć Domek Heidi od Playmobil wraz z kompletem mebli oraz akcesoriów. Jest to zestaw szczególnie popularny w naszym asortymencie, dlatego powinien Cię zainteresować. Inną, ciekawą pozycją jest Górska chata, w której skład wchodzi także figurka głównej bohaterki, jej dziadka oraz różnych gatunków zwierząt. Dużym powodzeniem wśród rodziców i ich dzieci cieszy się też produkt Zajęcia lekcyjne w Dorfli, dzięki któremu można zbudować klasę, w której uczy się Heidi i wypełnić ją figurkami innych uczniów.


Zamów rewelacyjny zestaw figurek Heidi i spraw swojej córeczce lub synkowi wspaniały prezent na dowolną okazję. W trakcie zakupów w naszym sklepie internetowym zapoznaj się też z pozostałymi kategoriami, gdzie czeka jeszcze więcej różnorodnych zabawek. Urwis ma ofertę dla dzieci w każdym wieku, a także produkty odpowiednie do wspólnej, rodzinnej zabawy, np. klocki dla dorosłych marki Lego czy pasjonujące planszówki.