Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

PLAYMOBIL FAMILY FUN


W Urwis czekają na Ciebie wspaniałe zabawki i akcesoria, które sprawią Twojemu dziecku mnóstwo radości. W asortymencie przygotowaliśmy wiele zestawów klocków z serii Playmobil Family Fun, które są chętnie zamawiane przez klientów naszego sklepu internetowego. Produkty tej kultowej marki to gwarancja wysokiej jakości wykonania, dlatego gotowe figurki stanowią wspaniałą ozdobę pokoju dziecięcego. Zapoznaj się z naszym asortymentem zabawek od tego popularnego producenta i wybierz ciekawy zestaw dla swojej córki lub syna.


Seria Family Fun od Playmobil poświęcona jest codziennym aktywnościom, jakim poddajemy się w rodzinnym gronie. Tematyka ta jest szczególnie bliska rodzicom, dlatego zestawy z tej kolekcji cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów robiących u nas zakupy. Poszczególne produkty Playmobil Rodzina Hauserów zabiorą Twoje dziecko w niezapomnianą przygodę, która pozostanie w jego pamięci na dłużej. Możesz zamówić je w Urwis prosto do swojego domu w bardzo dobrej cenie i z gwarancją szybkiej dostawy.


W serii Playmobil Rodzina czekają zestawy składające się z kilkudziesięciu elementów oraz figurek przedstawiających rodziców oraz ich dzieci. Jedną z propozycji producenta są klocki ZOO, w których znajdziesz elementy umożliwiające złożenie figurki egzotycznych zwierząt, ich dozorczyni, a także zestawu akcesoriów typowych dla ogrodu zoologicznego. To idealna zabawka dla każdego malucha, który interesuje się tą tematyką, lecz nie tylko! W końcu większość dzieci lubi wycieczki do ZOO, więc taki zestaw będzie miłym wspomnieniem takich aktywności.

 

Polecamy także cykl Rodzina na kempingu od Playmobil, który występuje w kilku interesujących odsłonach. W ofercie mamy zestawy figurek z elementami do złożenia namiotu, przyczepy czy całego pola kempingowego, także na pewno jest w czym wybierać. Zamawiając klocki Playmobil Rodzina Hauserów, zapoznaj się także z innymi kategoriami produktów w naszym sklepie online. Oferujemy duży wybór puzzli dla dzieci w każdym wieku, planszówek dla całej rodziny, czy też zabawek integracyjnych przeznaczonych dla najmłodszych maluchów.