Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Duck on Call

Cena

Wczytywanie...

Duck on Call


Zapoznaj się z katalogiem zabawek zebranych w sklepie Urwis i wybierz dla swojego dziecka wspaniały prezent! W naszej rozbudowanej ofercie czekają liczne zestawy Playmobil Duck on Call, które uwielbiają maluchy w całym kraju. Prezentujemy cenione wydawnictwo producenta, który od lat zajmuje się projektowaniem ciekawych klocków dla dzieci w różnym wieku. Masz do dyspozycji kilka ciekawych opcji, które razem pozwolą Twojej latorośli zbudować całe uniwersum dzielnych strażaków i innych bohaterów.


Klocki z serii Playmobil Duck on Call to niezapomniana przygoda, która wciąga na wiele godzin! W trakcie składania figurek i obiektów z pomocą małych elementów Twoje dziecko zyskuje świetny trening nie tylko kreatywności, ale także wyobraźni przestrzennej. W układanie klocków można bawić się całą rodziną, zwłaszcza jeśli sięgniesz po zestawy tego producenta, który słynie z dopracowanych i bardzo estetycznych kolekcji, przeznaczonych zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek - sprawdź koniecznie!


Bohaterami prezentowanego tutaj wydawnictwa są funkcjonariusze straży pożarnej, policji i pogotowia ratunkowego, którym w codziennych zmaganiach towarzyszy urocza kaczka. Duck on Call od Playmobil to dla dziecka świetna zabawa i nauka, która przydaje się w dorosłym życiu. W zestawach znajdziesz między innymi wozy strażackie, radiowozy oraz karetki pogotowia, które odwzorowano z dużą dokładnością i stanowią ozdobę samą w sobie po złożeniu i umieszczeniu na półce w pokoju pociechy. Także figurki funkcjonariuszy prezentują się rewelacyjnie i znajdziesz je w każdym zestawie.


Jeśli poszukujesz świetnego prezentu na urodziny dla dziecka, Seria Duck on Call od Playmobil to świetna propozycja. Możesz zamówić u nas wybrany zestaw w dobrej cenie i z gwarancją szybkiej dostawy prosto do Twojego domu! W sklepie Urwis masz do dyspozycji również wiele innych klocków tej samej marki oraz konkurencji Lego, które także zasługują na uwagę. Mogą Cię zainteresować również gry planszowe i puzzle, które mamy dla dzieci z każdej grupy wiekowej, również tych najmłodszych