Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

PLAYMOBIL DOLLHOUSE


Urwis to doskonale zaopatrzony sklep internetowy, w którym znajdziesz zabawki i akcesoria od najlepszych marek. Ważną część naszego katalogu stanowią pozycje z serii Dollhouse od Playmobil, które cieszą się szczególnym powodzeniem u małych dziewczynek. Dzięki naszemu asortymentowi możesz sprawić swojej córeczce piękny i funkcjonalny domek dla lalek, który wykonano z największą starannością. To bardzo dobry pomysł na prezent na specjalną okazję, zwłaszcza że u nas masz wiele produktów z tej serii do wyboru.


Marka Playmobil i jej Domek dla lalek to gwarancja satysfakcji dla każdej dziewczynki, która lubi bawić się tymi małymi figurkami. A przecież ulubiona towarzyszka Twojej córeczki zasługuje na własne lokum, które będzie stanowić ciekawe urozmaicenie kolekcji dziecka. W ofercie mamy najciekawsze pozycje z tej popularnej serii, więc masz w czym wybierać! Każdy zestaw składa się z kilkudziesięciu elementów oraz figurek postaci, które mieszkają w domku. Z tego powodu nie musisz dokupować dodatkowych klocków, aby Twoja córka mogła się dobrze bawić.


Polecamy szczególnie Duży domek dla lalek Playmobil, który będzie pięknie wyglądać w pokoju Twojej córeczki. Zestaw ten umożliwia dziecku złożenie pięknej, trzykondygnacyjnej budowli, a także wypełnienie jej stylowymi meblami i akcesoriami. Zabawa przy budowie domku i jego aranżacji to rozrywka na wiele godzin, dlatego każda dziewczynka będzie zadowolona z takiego prezentu. Już po złożeniu całej budowy gotowa kamienica doskonale nada się do dalszej zabawy w gronie rówieśników.


W katalogu produktów Playmobil mamy też Nowy przenośny domek dla lalek, który również zasługuje na Twoją uwagę. Zestaw ten cieszy się ogromnym powodzeniem w naszym sklepie internetowym. Jest to wersja mobilna, zaopatrzona w wygodny uchwyt na górze, dlatego Twoja córka będzie mogła zabrać złożony domek ze sobą na wakacje czy na weekend u babci. Jednocześnie konstrukcja jest wykonana z największą dokładnością o detale, dlatego prezentuje się atrakcyjnie. Z tego powodu Przenośny domek dla lalek Playmobil jest na pewno wart swojej ceny!


W sklepie internetowym Urwis znajdziesz tylko starannie wybrane zabawki, które gwarantują wiele radości każdemu małemu dziecku. Może Cię zainteresować Romantyczny domek dla lalek Playmobil, który sprzedajemy w dobrej cenie. W katalogu mamy także wiele innych klocków i akcesoriów dla dzieci w każdym wieku, dlatego zachęcamy do przejrzenia całego asortymentu. Polecamy zwłaszcza inne pozycje marki Playmobil, jak i marki LEGO.