Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

Playmobil Dinozaury


W rozbudowanym asortymencie naszego sklepu online czeka na Ciebie wiele inspiracji na prezent dla dziecka, bez względu na jego wiek! Dużą część  katalogu Urwis zajmują klocki, które zapewniają ciekawą rozrywkę dla maluchów. Na szczególną uwagę zasługuje seria Playmobil Dinos, która przypadnie do gustu każdemu małemu miłośnikowi dinozaurów. Z pomocą prezentowanych tutaj zestawów Twój syn lub córka mogą wcielić się w rolę naukowców zajmujących się odkrywaniem skamielin tych pradawnych gadów - sprawdź koniecznie!


Kolekcja Playmobil Dinozaury, podobnie jak inne propozycje od tej kultowej marki, wyróżnia się ciekawą stylistyką, zaprojektowaną z myślą o gustach małych dzieci. W wydawnictwie znajdziesz figurki przedstawiające wszystkie znane nam gatunki tych wymarłych gadów, które odwzorowano z największą dbałością o detale. Zabawa nimi pozwoli Twojemu dziecku pogłębić wiedzę na temat zwierząt, a może nawet przyczyni się do rozbudzenia wieloletniej pasji i zachęci do wybrania zawodu paleontologa w dorosłym życiu. 

Ciekawym zestawem z kolekcji Playmobil Dinozaury jest Wulkan, który sprzedawany jest razem z figurkami naukowców oraz groźnymi, ogromnymi gadami. Klocki te wyglądają bardzo interesująco, zwłaszcza że przedstawiają wulkan w momencie erupcji. Możesz dodatkowo dokupić szereg innych modeli z tej kategorii i wspólnie z dzieckiem stworzyć wyjątkową kolekcję. Klocki Playmobil Dinozaury sprzedajemy w atrakcyjnej cenie, dlatego na pewno nie przepłacisz za zakupy w naszym sklepie!


Jeśli Twoje dziecko lubi wydawnictwa firmy Lego, to zestawy Playmobil Dinozaury również przypadną mu do gustu. Podobnie jak w przypadku produktów duńskiej marki, oferowane tutaj klocki zawierają mnóstwo dodatków, które jeszcze bardziej urozmaicają zabawę. W sklepie internetowym Urwis zebraliśmy najciekawsze propozycje zabawek od obu producentów, wśród których znajdziesz pozycje odpowiednie dla chłopców, dziewczynek czy nastolatków. Zapoznaj się z naszym kompletnym asortymentem i złóż zamówienie jeszcze dziś.