Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Klocki City Action 70773 Skład...

PLN

Playmobil Klocki City Action 70773 Skład towarów

Nr katalogowy: WPPAYS0UD070773

  • Wymagania wiekowe: od 4 lat
  • Płeć: Dziewczynki
  • Rodzaj: Plastikowe
  • Liczba elementów: 65
Zobacz pełną specyfikacje
77.17 PLN

Dostępny!

Dostępny!

Dostawa od 9,90 zł

Darmowa dostawa od 250 zł (nie dotyczy zabawek gabarytowych)

Ikona Urwis

Skład towarów Playmobil City Action pokaże tajniki codziennej pracy

Klocki City Action 70773 Skład towarów

Wejdź do świata bohaterów dnia codziennego i zbuduj swój własny skład towarów! Przygotuj produkty do transportu, zabezpiecz przesyłki i sprawdź, czy wszystko się zgadza. Pamiętaj, by odgrodzić skład towarów i upewnij się, że nie dojdzie do kradzieży. To bardzo odpowiedzialna funkcja!

Ten fantastyczny zestaw Playmobil City Action to odsłona ciekawego i ważnego zawodu, którego nie może zabraknąć wśród kolekcji zestawów. Skład towarów zapozna dzieci z przechowywaniem i zabezpieczaniem różnych produktów, które bezpiecznie muszą dotrzeć do sklepów i właścicieli. Pomogą w tym liczne tematyczne elementy zestawu.

Ikona Urwis

Ciekawy zestaw Playmobil City Action, który rozbudzi wyobraźnię

Klocki City Action 70773 Skład towarów

Zestaw Playmobil City Action pozwoli odtworzyć pracę w składzie towarów. W zestawie znajdziemy działający szlaban, ogrodzenie, a także kontener modułowy z regulowaną liną do zabezpieczenia ładunku. Do zabawy dołączono figurkę pracownika, który ma sprzęt potrzebny do wykonywania swojego zawodu – krótkofalówkę oraz laptopa.

Zestaw idealnie wpisze się w miejską tematykę innych zestawów z serii Playmobil City Action, np. kontrolę celną. Będzie idealnym uzupełnieniem kolekcji i świetnie sprawdzi się jako prezent dla 4-latka. Na pewno zainteresuje dzieciaki, które zaraz po otworzeniu pudełka ruszą do zabawy!

Ikona Urwis

O serii – zestawy Playmobil City Action