Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wczytywanie...

PLAYMOBIL CHRISTMAS


Dla każdego dziecka, które uwielbia święta Bożego Narodzenia polecamy produkty z serii Playmobil Christmas! Oferujemy szeroki asortyment wspaniałych kalendarzy adwentowych od tego popularnego producenta, z których pomocą oczekiwanie na święta będzie bardziej pasjonujące. Sklep internetowy Urwis to duży wybór zabawek od najlepszych marek, które zakupisz w dobrej cenie z dostawą prosto do Twojego domu. W katalogu dostępne są wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, które są bezpieczne dla Twojej pociechy.


Piękny, wykonany z największą dokładnością kalendarz adwentowy Playmobil to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych wariantów takiego akcesorium. W asortymencie Urwis znajdziesz tę zabawkę w wielu ciekawych wersjach, które na pewno zachwycą Twojego malucha. Każda z nich zaopatrzona jest w szereg niespodzianek, które dziecko będzie stopniowo odkrywać każdego, grudniowego dnia, odliczając czas do świąt Bożego Narodzenia. Z tego powodu taki produkt to idealny prezent z okazji Mikołajek!


Marka Playmobil ma dla Ciebie kalendarz adwentowy Stadnina Koni, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów w naszym sklepie internetowym. Nic dziwnego, w końcu w środku znajdziesz aż 125 elementów, które Twój maluch będzie stopniowo odkrywać w trakcie kolejnych dni adwentu. Kiedy już wszystkie skarby zostaną znalezione, zabawa dopiero się zacznie! Z zebranych elementów maluch zbuduje kompleksową stadninę, która posłuży mu nie tylko do rozrywki, ale także do ozdoby półki w jego pokoju. Ten Kalendarz adwentowy Playmobil zawiera konie odwzorowane z dużą dokładnością, które uwielbiają małe dzieci.


Piękny kalendarz adwentowy dla dzieci Playmobil może być Twój w bardzo dobrej cenie, jeśli zrobisz zakupy w naszym sklepie internetowym. Mogą Cię zainteresować też inne pozycje z tej serii, które są poświęcone ulubionej tematyce małych dzieci. Oferujemy m.in. produkt Back to the Future, polecany dla fanów tego kultowego serialu. Ba Twoją uwagę zasługuje także Gospodarstwo rolne, kalendarz adwentowy z zabawkami Playmobil dla maluchów, którzy są zafascynowani wiejskim życiem.