Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Back to the Future

Cena

Wczytywanie...

PLAYMOBIL Back to the Future


W katalogu naszego sklepu online znajdziesz mnóstwo inspiracji na ciekawy prezent dla dziecka w każdym wieku. Polecamy zwłaszcza zestawy Playmobil Back to the future, które spodobają się każdemu miłośnikowi tych filmów przygodowych, lecz nie tylko! Każda pozycja z tej serii została zaprojektowana z największą starannością, dlatego gotowe figurki przypadną do gustu również maluchom, które nie widziały żadnego filmu z tej kultowej sagi. Oferta Urwis jest urozmaicona i znajdziesz w niej wiele ciekawych zestawów klocków dla chłopców oraz dziewczynek.

Kolekcja Playmobil Powrót do przyszłości obejmuje wiele fascynujących zestawów, które dodatkowo zakupisz u nas w bardzo dobrej cenie. Każdy z nich przedstawia inną scenę z tego popularnego filmu, który uwielbia już kolejne pokolenie widzów! Dzięki temu wszystkie produkty z tej kategorii zapewnią mnóstwo zabawy nie tylko dzieciom, ale także ich rodzicom. Poszczególne pozycje składają się z figurek postaci ze wszystkich części trylogii, które dodatkowo urozmaicą rozrywkę. Odwzorowano je z dużą dokładnością, dlatego prezentują się bardzo estetycznie.

Ważną pozycją z cyklu Playmobil Back to the future jest DeLorean, czyli srebrny samochód należący do ekscentrycznego naukowca. To właśnie na pokładzie tego auta bohaterowie przenoszą się do innych czasów, gdzie czekają na nich pasjonujące i trzymające w napięciu przygody. Taka figurka przedstawiająca sportowy pojazd przypadnie też do gustu małym miłośnikom motoryzacji i może być ciekawym urozmaiceniem ich kolekcji. DeLorean został odtworzony z największą dbałością o szczegóły, dlatego na pewno przypadnie do gustu Twojemu dziecku.

W poszczególnych zestawach znajdziesz też inne postaci, pojazdy i budynki związane z filmem Powrót do przyszłości. Polecamy zwłaszcza figurkę Playmobil Marty McFly, przedstawiającą głównego bohatera sagi. Możesz zakupić ją osobno, a także znaleźć w wielu zestawach z serii Back to the Future, gdzie występuje razem z postacią ekscentrycznego naukowca dr Emetta Browna.