Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil Ayuma

Cena

Wczytywanie...

Playmobil Ayuma


W naszym sklepie internetowym oferujemy wspaniałe zabawki i akcesoria, które przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku. Z tego powodu Urwis to świetne miejsce na zakupy, jeśli szukasz prezentu dla swoich latorośli na dowolną okazję. Ważną część katalogu stanowią klocki znanych producentów, odpowiednie dla chłopców i dziewczynek. Twoja córka z pewnością ucieszy się ze znakomitego zestawu Playmobil Ayuma, dostępnego u nas w wielu wspaniałych odsłonach. To jedno z popularniejszych wydawnictw marki, dlatego każdy jej fan musi je posiadać.


Seria prezentowana w tej kategorii poświęcona jest przygodom leśnych wróżek, które posiadają niezwykłe moce. Na początek tworzenia kolekcji Playmobil Ayuma zamów zestaw z figurkami, który jest niezbędny do dalszej zabawy. W pudełku znajdziesz wszystkich bohaterów tej sagi w formie niewielkich postaci wykonanych z materiału syntetycznego wysokiej jakości. Jest on bezpieczny dla najmłodszych użytkowników i jednocześnie bardzo wytrzymały, dlatego figurka z niego zrobiona zachowuje swój estetyczny wygląd przez dłuższy czas.

W naszym asortymencie czekają na Ciebie wszystkie, najciekawsze pozycje z serii Playmobil Ayuma, w tym Dom Kropelka, który cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, w końcu zestaw ten umożliwia zbudowanie uroczego, magicznego budynku, który został wykonany z dużą dokładnością o detale. Z tego powodu domek ma wysokie walory estetyczne i stanowi świetne uzupełnienie kolekcji klocków Twojego malucha. Do zestawu jest dołączona też figurka Kropelka i sowy, a także kilka przydatnych akcesoriów do zabawy.


Niesamowita kolekcja Playmobil Ayuma - Leśne wróżki to nie koniec naszych propozycji dla fanów klocków! W naszym sklepie online czekają dla Ciebie także inne, ciekawe serie od tego producenta, które również cieszą się ogromnym powodzeniem wśród najmłodszych użytkowników. Poza tym w katalogu mamy też inne kategorie zabawek i akcesoriów w tym gry planszowe odpowiednie dla dzieci oraz dorosłych, czy zabawki integracyjne przeznaczone dla niemowląt.