Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Playmobil 1-2-3

Cena

Wczytywanie...

PLAYMOBIL 1-2-3


Zabawa kolorowymi klockami nie jest zarezerwowana wyłącznie dla starszych dzieci! Najlepszym tego dowodem jest znakomita seria Playmobil 1 2 3, stworzona z myślą o wszystkich maluchach, które ukończyły 18 miesięcy. Prezentujemy znakomite zestawy od tego popularnego producenta, które wprowadzą Twoją latorośl w magiczny świat konstruktora. W każdym modelu znajdziesz mini figurki oraz inne elementy umożliwiające ułożenie ciekawej budowli, która będzie świetnym urozmaiceniem na półce w pokoju dziecięcym.

Bez względu na to czy szukasz ciekawego zestawu Playmobil dla dziewczynek, czy dla chłopców w sklepie internetowym urwis znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! W katalogu zebraliśmy najciekawsze pozycje z cyklu 1 2 3, które doskonale sprawdzą się na początek przygody z układaniem klocków. Każdy element zawarty w zestawie został wykonany z bezpiecznych i solidnych materiałów i ma rozmiar uniemożliwiający połknięcie przez Twojego malucha. Dzięki temu polecamy na prezent Playmobil dla 3 latka, jak również dla nieco młodszych oraz starszych użytkowników.

Układanie klocków to dobry sposób na trening wyobraźni przestrzennej oraz kreatywności, dlatego warto sprawić swojemu dziecku ciekawy zestaw. Jeśli chcesz zakupić klocki Playmobil dla 2 latka, to może Cię zainteresować model Arka Noego, cieszący się ogromnym powodzeniem w naszym asortymencie. Producent zadbał o wysokie walory estetyczne każdego, dołączonego do zestawu elementu. Dzięki temu gotowa konstrukcja prezentuje się świetnie i Twój maluch będzie chciał nadal się nią bawić.

 Wybierz zestaw Playmobil dla najmłodszych użytkowników i zapewnij swojemu synowi lub córce stymulującą zabawę na wiele godzin. W ofercie mamy różnorodne produkty z tego cyklu, które przypadną do gustu chłopcom oraz dziewczynkom. Kolejną pozycją, która zasługuje na Twoją uwagę, jest Playmobil 123 Autobus wycieczkowy, który sprzedajemy w bardzo dobrej cenie i z gwarancją szybkie dostawy. Zestaw składa się z pojazdu oraz kilku pięknych figurek, które można zabrać w podróż.