Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Poradniki

Playmobil Ghostbusters 6-cio calowe symbole popkultury

Od 1974 roku firma z Norymbergi wyprodukowała 3 mld figurek, zwanych potocznie chłopkami Playmobil.

Zabawki dla 3 latka Zabawki dla 3 latka – przegląd

Potrzeby dziecka zmieniają się wraz z wkraczaniem w kolejne lata życia. Kwestia ta jest istotna nie tylko pod kątem jego diety czy nauki, ale także zabawy.

Niemowlak a zima Jak ubierać noworodka zimą?

Dzieci już od pierwszych tygodni życia uczestniczą w spacerach na świeżym powietrzu razem ze swoimi rodzicami. Na potrzeby wyjścia na zewnątrz w chłodniejszy dzień musisz odpowiednio dobrać garderobę dla swojej pociechy, aby było jej ciepło, ale też się nie przegrzała.

Ładowanie

Zabawki Playmobil

W dzisiejszych czasach masz dostęp do wielu niesamowitych zabawek, które nie tylko sprawiają radość, ale też stymulują rozwój Twojego dziecka. Do tej kategorii można z pewnością zaliczyć produkty marki Playmobil, które cieszą się ogromnym powodzeniem w Polsce oraz całej Europie. Niemiecki producent oferuje najmłodszym użytkownikom wiele wspaniałych zestawów do składania, z których pomocą można stworzyć piękne konstrukcje o zróżnicowanej tematyce. W naszym sklepie online zebraliśmy najciekawsze wydawnictwa tej firmy, które zakupisz tutaj w bardzo przystępnej cenie!

Niemiecka marka Playmobil powstała w 1974 roku jako niewielkie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją zabawek. Założyciel firmy i główny projektant Hans Beck zawsze podchodził do swojej pracy z prawdziwą pasją, tworząc niesamowite figurki z dużą dbałością o detale. Dzięki temu marka szybko zyskała popularność a klocki Playmobil na stałe zagościły w umysłach najmłodszych użytkowników. Teraz kolejne pokolenia dzieci bawią się tymi figurkami, a katalog producenta nieustannie rozszerza się o kolejne zestawy.

Jeśli poszukujesz interesującego prezentu dla małego chłopca, to seria Playmobil Policja musi Cię zainteresować! W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wiele zestawów z tego cyklu, każdy z nich został wykonany z największą starannością. Możesz systematycznie dokupować kolejne pozycje, dzięki czemu Twoje dziecko stworzy rozbudowaną konstrukcję, która zapewni mu niezapomnianą zabawę na wiele godzin. W skład cyklu wchodzą m.in. funkcjonariusze w ciekawych mundurach, kryminaliści, wozy policyjne itp.

W asortymencie sklepu Urwis nie mogło zabraknąć inspirujących pozycji dla dziewczynek! Twoja córka z pewnością ucieszy się z zestawu Playmobil Dollhouse, który ma ogromne powodzenie wśród wydawnictw tej popularnej marki. To ciekawe wydawnictwo składa się z różnorodnych figurek przedstawiających pracowników ochrony zdrowia, pacjentów, a także sprzęt szpitalny i sam gmach placówki. W katalogu naszej firmy możesz też znaleźć produkty z cyklu Playmobil Country, które także polecamy dla dziewczynek. W serii dostępne są figury przytulnych domów, targowisk wiejskich czy rolników wykonujących swoje codzienne obowiązki.