Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Ogrodnik

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Zestawy małego ogrodnika

Odgrywanie ról i zabawa w dorosłych to jedne ulubionych form zabaw wszystkich dzieci. Udawanie rodziców pozwala poczuć się dojrzale, niczym mama i tata w codziennych sytuacjach. Taka zabawa uczy odpowiedzialności i ma pozytywny wpływ na rozwój ogólny dziecka.

W tej kategorii przedstawiamy coś dla dzieci, które w ogródku czują się jak ryba w wodzie i uwielbiają pomagać mamie i tacie w opiece nad roślinami. Zestawy małego ogrodnika w ofercie sklepu z zabawkami Urwis.pl to imitacje prawdziwych narzędzi ogrodniczych i sprzętu ogrodniczego, dzięki którym maluch poczuje jak prawdziwy opiekun przydomowego podwórka. Może pomóc w koszeniu trawy, pieleniu, podlewaniu, czy sadzeniu nowych roślin.

Urwis.pl dba o to, by dostarczane do Twojego domu zabawki były najwyższej jakości, dlatego wszystkie zestawy do zabawy w ogrodnika w naszej ofercie pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców. Najwyższa jakość i bezpieczeństwo to coś, na co zwracamy największą uwagę. Dlatego w Urwis.pl nie kupisz produktu, który nie posiadałby odpowiednich certyfikatów potwierdzających spełnienie norm bezpieczeństwa obowiązujących w Unii Europejskiej.

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla małych ogrodników. Dostaniesz u nas szeroki wybór najlepszych zabawek ogrodniczych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Wciąż poszerzamy ofertę, aby każdy przyszły ogrodnik już dziś mógł zacząć wykonywać swoje obowiązki. Nie zwlekaj więc i już dziś wybierz jedną z zabawek.