Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Majsterkowicz (46)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 114.94

Najlepsza cena

 
PLN 47.99

Najlepsza cena

 
PLN 21.96
 
PLN 58.29

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zestawy małego majsterkowicza

Tata jest autorytetem dla chłopców. Malcy marzą o tym, by być jak ojciec i móc mu pomagać w codziennych obowiązkach. Majsterkowanie to typowo męskie zajęcie. Trzeba dbać o to, by w domu wszystko było naprawione i działało jak należy. Domowy warsztat to miejsce, w którym tata ze swoim synem mogą spędzić trochę wspólnego czasu. Dziecko uczy się, jak korzystać z poszczególnych narzędzi i podstawowych zasad majsterkowania.

Maluch może mieć teraz swój własny ekwipunek majsterkowicza. W naszym sklepie znajdziesz interesujące zestawy do majsterkowania dla dzieci. Są atu narzędzia, komplety narzędzi, wiertarki, a nawet piły łańcuchowe. Teraz żadna praca w warsztacie nie będzie skrywała żadnych tajemnic! Nasze zabawki w kategorii majsterkowicz to niemalże idealne imitacje prawdziwych narzędzi, których używają dorośli. Maluch, poprzez naśladownictwo uczy się, a wiedzę tę z pewnością z pożytkiem wykorzysta w dorosłym życiu.

Posiadamy najwyższej jakości zestawy małego majsterkowicza. To produkty znanych i cenionych marek, których cechą charakterystyczną są doskonałe materiały wykorzystywane przy produkcji, a także bezpieczeństwo i wytrzymałość. Możesz mieć pewność, że takie narzędzia przetrwają nawet najbardziej intensywną zabawę i poradzą sobie z bardzo trudnymi zadaniami.

Urwis.pl to nie tylko jakość. To także szeroki i wciąż poszerzany wybór produktów, niskie ceny i profesjonalna obsługa. Chcemy, by nie tylko dzieci były zadowolone. Pragniemy także, aby zakupy były satysfakcjonujące dla rodziców. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i podarowania swojej małej Złotej Rączce jednego z zestawów małego majsterkowicza. Świetna zabawa gwarantowana!