Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Pistolety, karabiny (41)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 114.29

Najlepsza cena

 
PLN 106.95

Najlepsza cena

 
PLN 86.4

Najlepsza cena

 
PLN 60.7

Najlepsza cena

 
PLN 25.1

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Pistolety i karabiny

Jedną z ulubionych zabaw dzieci jest odgrywanie ról. Chłopcy z pewnością chętnie wybiorą zabawę w wojnę. Aby mali bohaterowie mogli poczuć się jak na prawdziwym polu walki, potrzebują odpowiedniego ekwipunku, w tym broni. Tego typu zabawki dostaniesz znajdziesz w naszej ofercie.

Karabiny, pistolety i inne elementy wojennego uzbrojenia pomogą stoczyć i wygrać nawet najbardziej zaciekłą walkę. Chłopiec, niczym prawdziwy żołnierz będzie mógł walczyć o pokój i skutecznie pokonać wroga. Dobry karabin lub pistolet to najbardziej skuteczna broń, która gdy jest dobrze użyta potrafi siać prawdziwe spustoszenie w zasobach wroga. Nasze karabiny i pistolety to nieskończone możliwości zabawy i odgrywania wojennych scen w rodzeństwem lub kolegami. To ciekawy i wart rozważenia pomysł na prezent dla małego miłośnika militariów, który z pewnością wywoła wiele radości.

W Urwis.pl znajdziesz karabiny i pistolety dla dzieci od najlepszych producentów i charakteryzujące się doskonałą jakością. Wykonane są z najlepszych materiałów, dzięki czemu przetrwają nawet najbardziej zaciekłą bitwę. Karabiny, pistolety w Urwis.pl to także zabawki bardzo bezpieczne. Posiadają niezbędne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, zgodne z unijnymi normami. Walka będzie więc toczyć się w bezpiecznych warunkach.

Urwis.pl dba o to, by oferta skierowana była do jak największej grupy odbiorców, dlatego każdego dnia jest rozszerzana o nowe, doskonałe produkty. U nas niskie ceny idą w parze z najwyższą jakością i profesjonalną obsługą.