Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Zabawa w Dom

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 22.24

Najlepsza cena

 
PLN 22.18

Najlepsza cena

 
PLN 24.7
 
PLN 31.66
 
PLN 59.38

Najlepsza cena

 
PLN 42.3

Najlepsza cena

 
PLN 27.22
 
PLN 23.25

Najlepsza cena

 
PLN 27.22
 
PLN 226.01

Najlepsza cena

 
PLN 42.3

Najlepsza cena

 
PLN 541.14

Najlepsza cena

 
PLN 30.09

Najlepsza cena

 
PLN 38.66
 
Wczytywanie...

Zabawy w dom

Dzieci kochają wręcz udawać dorosłych. Mogą poczuć się wtedy odpowiedzialnie, jak ich rodzice. Jedną z popularniejszych zabaw jest zabawa w dom. Aby ułatwić i uatrakcyjnić maluchom tę zabawę, warto podarować im odpowiedni zestaw do zabawy w dom. Na szczęście w naszym sklepie dostaniesz wszystko, czego dzieci potrzebują, by stworzyć namiastkę domowego ogniska.

Podczas zabawy w dom dziewczynki wczuwają się w prawdziwą Panią Domu. A jak powszechnie wiadomo, każda Pani Domu potrzebuje odpowiedniego sprzętu gospodarstwa domowego. Ich imitacje dostępne są w ofercie naszego sklepu. Plastikowe pralki dla dzieci, naczynia, profesjonalnie wyposażone kuchnie i inne dziecięce zestawy gospodarskie do złudzenia przypominają te prawdziwe. Przyrządzenie pysznego posilku, posprzątanie mieszkania, czy wydanie przyjęcia nie stanowi teraz żadnego problemu!

Zestawy do zabawy w dom Urwis.pl są nie tylko bardzi fajne, ale i bezpieczne. Pochodzą od renomowanych producentów, jak Smoby, Artyk, Dromader, czy Woodyland. Te marki to gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa. Wykonane są z wysokiej klasy materiałów- te produkty to najlepsza inwestycja na lata. Codzienne dodajemy do oferty nowe produkty, aby zabawa w dom była jeszcze lepsza.