Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

NERF - zabawki dla małych i dużych chłopców

Dla chłopców, którzy dorastali w latach 80-tych i 90-tych, pistolety Nerff to obecnie jedne z najlepszych zabawek, jakie mogliśmy sobie wtedy wyobrazić. Pozwalały na wojskowe działania operacyjne z kolegami na naszych osiedlach,  w parkach i ogródkach. Wielu z nas  do dzisiaj pamięta radość z nieoczekiwanego trafienia kogoś w nogę za pomocą piankowych strzałek.


Jak się okazuje, pistolety Nerf - zwane również miotaczami - to nadal świetna zabawa nawet dla dorosłych. Sprawdzają się jako sposób  na złagodzenie stresu. Popularne są gry z przyjaciółmi, rodziną, a nawet współpracownikami (pod warunkiem, że zgodzą się na takie działania). 

Co więcej, jakość tych zabawek poprawiła się kilkukrotnie na przestrzeni lat. Teraz ogromna liczba pistoletów i karabinków zawstydziła by te, z którymi dorastaliśmy w latach 80-tych. 


Przygotowaliśny 5 najlepszych opcji z naszej listy topowych pistoletów Nerf. Przeczytaj, namów kumpli, wyjdź z domu i zdominuj pole bitwy piankowymi strzałkmi.

Nerf N-Strike Jolt Blaster

Idealny do ultra tajnych operacji. Jest to jeden z najmniejszychj kieszonkowych pistoletów Nerf, lecz nadal ma dobry zaięg i celność. Ponieważ jednak wystrzeliwuje tylko jeden nabój na raz (jest dostarczany z dwoma), prawdopodobnie nie będziesz chciał, aby była to jedyna twoja broń. Waży niewiele i schowasz go dosłownie w każym miejscu.

Nerf N-strike Falconfire

Pierwsza opcja z naszej listy była ograniczona do pojedynczych strzałów z krótkiej lufy. Z kolei Falconfire może także strzelać pojedynczymi strzałami, za to z dużo większą dokładnością. Magazynek w zależności od potrzeb można montować u dołu lub u góry karabinka. Jedna z celniejszych, sześcio strzałowa zabawka z łatwym sposobem przeładowywania.

Nerf Mega Bulldog

Nie daj się zwieść jego wyglądowi. Megabulldog jest na tyle mały, że można go trzymać tylko jedną ręką. Mimo to wciąż pakuje w tarczę 3 strzałki z odległości 27 metrów. Ma opcję szybkiego strzału, która pozwala na szybkie wyrzucenie wszystkich lotek, przytrzymując spust i przekręcając uchwyt. Przeładowanie go zajmie trochę czasu, ale nadal będziesz miał w zapasie pociski, podczas gdy twoi wrogowie nie będą mieli amunicji. Ten kompromis czyni z tego karabinka jeden z najlepszych.

Nerf N-strike Elite Rough Cut

Kwintesencja rewolweru Nerf. Rough Cut to niezawodny klasyk na wskroś. Może pomieścić do 8 rzutek w jednym z dwóch magazynków i wystrzeliwuje je pojedynczo. Może także strzelać szybko po kolei, bez konieczności indywidualnego oddawania strzałów, przytrzymując spust i szybko cofając suwak. Jeden z najbardziej niezawodnych i długo działających miotaczy, jakie Nerf ma do zaoferowania. Stosunkowo kompaktowy  Rough Cut  jest bardzo trudny do pokonania.

Nerf N-Strike Hyperfire

Jedną z większych wad  wysokowydajnych blasterów Nerfa jest to, że są one ograniczone przez to, jak szybko można je przeładować. Wymagają przy tej czynności nieraz sporego wysiłku.  Hyperfire całkowicie eliminuje ten problem, wprowadzając zasilany baterią mechanizm strzelający. Oznacza to, że jedyną rzeczą, którą musisz zrobić z tym 25-strzałowym pistoletem Nerf, jest celowanie i pociągnięcie za spust. Ten potężny blaster, wymagający czterech baterii R20, jest idealnym półautomatycznym urządzeniem do wygrywania wszystkich zabaw i pojedynków.

powrót