Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Szablony, malowanki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 6.95

Najlepsza cena

 
PLN 25.84

Najlepsza cena

 
PLN 15.09

Najlepsza cena

 
PLN 16.03
 
PLN 6.94

Najlepsza cena

 
PLN 13.92

Najlepsza cena

 
PLN 6.95

Najlepsza cena

 
PLN 36.21

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Malowanki i szablony

Pozwól dziecku puścić wodze fantazji . Obudź w nim małego artystę. Niech maluje, rysuje i tworzy swoje dzieła kiedy tylko zechce . Podaruj mu zestaw plastyczny z naszej interesującej oferty i sprawdź, czy nie rośnie w domu nowa gwiazda. W sklepie internetowym Urwis.pl znajdziesz bogaty wybór zestawów plastycznych dla dzieci, które pomogą rozwinąć kreatywność oraz zdolności manualne u wszystkich najmłodszych.
 Spośród zestawów pastycznych dostępnych w naszym asortymencie znajdzie się coś zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Kompleksowa oferta jest zróżnicowana i dopasowana do indywidualnych potrzeb, aby każdy mógł wybrać coś najlepszego dla siebie.

Wśród zestawów plastycznych w Urwis.pl znajdują się także ciekawe szablony i malowanki. Na ofertę składa się kilkadziesiąt interesujących produktów znanych marek. I tak możesz znaleźć u nas szkicownik TM Toys, czy szablony Pingwiny z Madagaskaru od Alexander. Wszystkie szablony i malowanki w Urwis.pl to najwyższa jakość i bezpieczeństwo. I to wszystko w najlepszej cenie. Gwarantujemy także profesjonalną obsługę klienta i szybką wysyłkę zamówionego towaru. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szablonów i malowanek. Wybierz jeden z produktów i podaruj swojemu dziecku. Przekonaj się, że był to trafny wybór.