Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Plastelina (176)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 15.47

Najlepsza cena

 
PLN 3.87

Najlepsza cena

 
PLN 28.99

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zestawy plasteliny

W kategorii zestawów plastycznych znajdzie coś dla siebie każdy maluch, który kocha sztukę, a zajęcia plastyczne należą do jego ulubionych. Dzięki akcesoriom plastycznym dziecko może odkryć swoje artystyczne zdolności i rozwinąć swoją kreatywność. Zestawy plastyczne są świetnym ćwiczeniem rąk- można popracować nad ruchami dłoni i nadgarstków, jak również rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową. Pobawcie się razem w czasie wolnym. Może w Twoim domu rośnie przyszła gwiazda i nadzieja sztuki, której prace będzie można oglądać na najważniejszych wystawach całego świata.

Tutaj przedstawiamy coś, co przypadnie do gustu dzieciom, które lubią lepić różnego rodzaju figurki i nie tylko. Plastelina jest czymś, z czego ulepić można niemalże wszystko, a jedynym ograniczeniem jest własna fantazja. Ludziki, zwierzątka, domki, czy rośliny- dzięki naszej plastelinie powstanie wszystko, co dziecko sobie zamarzy.

Zestawy plasteliny to także świetna i wciągająca zabawa. Tworzenie plastelinowych dzieł sztuki pozwoli poczuć się niczym prawdziwy artysta. W Urwis.pl znajdziesz plastelinę tylko od najlepszych producentów. Znajdziesz u nas produkty z serii Hasbro PlayDoh, plastociasto Brimarex, masę plastyczną Russell, czy piankę do modelowania Titanum . Te produkty to gwarancja najwyższej jakości, jak również bezpieczeństwa. Te zestawy plastyczne nie zawierają szkodliwych dla dzieci składników, dlatego można z czystym sumieniem podarować je swojemu maluchowi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą plasteliny Urwis.pl. U nas najwyższa jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami i licznymi promocjami, a także profesjonalną obsługą . Plastelina wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka, które lubi z niej lepić - przekonaj się o tym kupując dziecku jeden z dostępnych u nas produktów.