Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Plastelina

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 6.95

Najlepsza cena

 
PLN 18.19

Najlepsza cena

 
PLN 14.23

Najlepsza cena

 
PLN 31
 
Wczytywanie...

Zestawy plasteliny

W kategorii zestawów plastycznych znajdzie coś dla siebie każdy maluch, który kocha sztukę, a zajęcia plastyczne należą do jego ulubionych. Dzięki akcesoriom plastycznym dziecko może odkryć swoje artystyczne zdolności i rozwinąć swoją kreatywność. Zestawy plastyczne są świetnym ćwiczeniem rąk- można popracować nad ruchami dłoni i nadgarstków, jak również rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową. Pobawcie się razem w czasie wolnym. Może w Twoim domu rośnie przyszła gwiazda i nadzieja sztuki, której prace będzie można oglądać na najważniejszych wystawach całego świata.

Tutaj przedstawiamy coś, co przypadnie do gustu dzieciom, które lubią lepić różnego rodzaju figurki i nie tylko. Plastelina jest czymś, z czego ulepić można niemalże wszystko, a jedynym ograniczeniem jest własna fantazja. Ludziki, zwierzątka, domki, czy rośliny- dzięki naszej plastelinie powstanie wszystko, co dziecko sobie zamarzy.

Zestawy plasteliny to także świetna i wciągająca zabawa. Tworzenie plastelinowych dzieł sztuki pozwoli poczuć się niczym prawdziwy artysta. W Urwis.pl znajdziesz plastelinę tylko od najlepszych producentów. Znajdziesz u nas produkty z serii Hasbro PlayDoh, plastociasto Brimarex, masę plastyczną Russell, czy piankę do modelowania Titanum . Te produkty to gwarancja najwyższej jakości, jak również bezpieczeństwa. Te zestawy plastyczne nie zawierają szkodliwych dla dzieci składników, dlatego można z czystym sumieniem podarować je swojemu maluchowi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą plasteliny Urwis.pl. U nas najwyższa jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami i licznymi promocjami, a także profesjonalną obsługą . Plastelina wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka, które lubi z niej lepić - przekonaj się o tym kupując dziecku jeden z dostępnych u nas produktów.