Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Kosmetyki i Moda (53)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 49

Najlepsza cena

 
PLN 15.47

Najlepsza cena

 
PLN 12.63

Najlepsza cena

 
PLN 51.72
 
PLN 41.3

Najlepsza cena

 
PLN 12.63

Najlepsza cena

 
PLN 65.03
 
PLN 50.37

Najlepsza cena

 
PLN 38.61

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Moda i uroda

W kategorii zestawy plastyczne mamy wszystko, czego potrzeba małemu artyście. Dzięki akcesoriom plastycznym dziecko może rozwinąć swoje artystyczne zdolności i odkryć zupełnie nowe pokłady kreatywności, wcześniej nie wykorzystane. Zestawy plastyczne są także świetnym ćwiczeniem dla dziecięcych rączek, jak również pomagają w rozwoju koordynacji wzrokowo - ruchowej. Bawcie się razem w wolnej chwili. Być może Twoje dziecko jest przyszłym wielkim artystą? Nie przekonasz się, jeśli nie pozwolisz zdolnościom malucha wyjść na światło dzienne!

W tym dziale prezentujemy coś, co spodoba się przede wszystkim dziewczynkom, których pasją jest moda i uroda. Zestawy z kategorii moda i kosmetyki to coś dla prawdziwych małych stylistek. Teraz dziewczynka może pięknie wyglądać w każdej sytuacji- czy to bal szkolny, urodziny koleżanki, czy własne przyjęcie urodzinowe.

Takie zestawy pozwalają na długotrwałą zabawe- można bez końca tworzyć nowe stylizacje. Tworzenie własnych strojów wciągnie na długie godziny, a mała modnisia z pewnością poczuje się wyjątkowo. W Urwis.pl znajdziesz zestawy kosmetyki i moda tylko od najlepszych producentów. Są u nas kosmetyki rozkładane Brimarex, toaletki Hasbro, czy walizka fryzjera Klein . Te produkty odznaczają się najwyższą jakością oraz bezpieczeństwem. Te kosmetyki i modne zestawy są dopasowane do poszczególnych przedziałów wiekowych dziewczynek. Opatrzone są również odpowiednimi certyfikatami i atestami. Możesz je z czystym sumieniem podarować swojemu dziecku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kosmetyki i moda. U nas doskonała jakość idzie w parze z bardzo atrakcyjnymi cenami, licznymi promocjami, a także profesjonalną obsługą klienta. Każda mała miłośniczka mody ucieszy się z takiego prezentu. Przekonaj się o tym kupując jeden z dostępnych u nas produktów.