Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Kosmetyki i Moda

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 8.01

Najlepsza cena

 
PLN 37.45

Najlepsza cena

 
PLN 32.67

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Moda i uroda

W kategorii zestawy plastyczne mamy wszystko, czego potrzeba małemu artyście. Dzięki akcesoriom plastycznym dziecko może rozwinąć swoje artystyczne zdolności i odkryć zupełnie nowe pokłady kreatywności, wcześniej nie wykorzystane. Zestawy plastyczne są także świetnym ćwiczeniem dla dziecięcych rączek, jak również pomagają w rozwoju koordynacji wzrokowo - ruchowej. Bawcie się razem w wolnej chwili. Być może Twoje dziecko jest przyszłym wielkim artystą? Nie przekonasz się, jeśli nie pozwolisz zdolnościom malucha wyjść na światło dzienne!

W tym dziale prezentujemy coś, co spodoba się przede wszystkim dziewczynkom, których pasją jest moda i uroda. Zestawy z kategorii moda i kosmetyki to coś dla prawdziwych małych stylistek. Teraz dziewczynka może pięknie wyglądać w każdej sytuacji- czy to bal szkolny, urodziny koleżanki, czy własne przyjęcie urodzinowe.

Takie zestawy pozwalają na długotrwałą zabawe- można bez końca tworzyć nowe stylizacje. Tworzenie własnych strojów wciągnie na długie godziny, a mała modnisia z pewnością poczuje się wyjątkowo. W Urwis.pl znajdziesz zestawy kosmetyki i moda tylko od najlepszych producentów. Są u nas kosmetyki rozkładane Brimarex, toaletki Hasbro, czy walizka fryzjera Klein . Te produkty odznaczają się najwyższą jakością oraz bezpieczeństwem. Te kosmetyki i modne zestawy są dopasowane do poszczególnych przedziałów wiekowych dziewczynek. Opatrzone są również odpowiednimi certyfikatami i atestami. Możesz je z czystym sumieniem podarować swojemu dziecku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kosmetyki i moda. U nas doskonała jakość idzie w parze z bardzo atrakcyjnymi cenami, licznymi promocjami, a także profesjonalną obsługą klienta. Każda mała miłośniczka mody ucieszy się z takiego prezentu. Przekonaj się o tym kupując jeden z dostępnych u nas produktów.