Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Koraliki i biżuteria

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 36.54

Najlepsza cena

 
PLN 30.97

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Biżuteria i koraliki

W kategorii zestawy plastyczne znajdzie coś dla siebie każdy mały artysta. Dzięki akcesoriom plastycznym można rozwinąć swoje artystyczne zdolności i odkryć nowe pokłady kreatywności. Zestawy plastyczne są także świetnym ćwiczeniem dla dziecięcych rączek- można wypracować dłonie i nadgarstek, jak również rozwinąć koordynację wzrokowo - ruchową. Pobawcie się wspólnie. Być może Twoje dziecko jest przyszłym kreatorem sztuki, a jego prace znajdą się na najważniejszych wystawach świata.

W tym dziale posiadamy coś, co spodoba się przede wszystkim dziewczynkom, które kochają stroić się i przebierać. Koraliki i biżuteria w Urwis.pl to przepiękne zestawy, z których dziewczynka może stworzyć własne, niepowtarzalne naszyjniki, czy kolczyki. Żadna koleżanka nie będzie miała identycznej biżuterii, dlatego młoda miłośniczka mody poczuje się wyjątkowo.

Takie zestawy to świetna, wciągająca zabawa. Tworzenie własnych koralików i biżuterii wciągnie na długie godziny, a mała strojnisia z pewnością stworzy coś wyjątkowego. W Urwis.pl znajdziesz biżuterię i koraliki tylko od najlepszych producentów. Są u nas koraliki do robienia naszyjników Lena, zestawy Clementoni Violetta Violetta własna biżuteria, czy zestawy biżuterii Wooky Smu. Te produkty charakteryzuje najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo. Te zestawy plastyczne są dopasowane do poszczególnych przedziałów wiekowych dzieci, a także posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą koralików i biżuterii. U nas najwyższa jakość idzie w parze z niewiarygodnie niskimi cenami oraz profesjonalną obsługą klienta. Koraliki i biżuteria wywoła uśmiech na twarzy każdej dziewczynki- przekonaj się o tym!