Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Zestawy Konstrukcyjne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 31.08

Najlepsza cena

 
PLN 26.17

Najlepsza cena

 
PLN 31.44

Najlepsza cena

 
PLN 26.17

Najlepsza cena

 
PLN 55.29
 
PLN 18.09
 
PLN 37.45

Najlepsza cena

 
PLN 56.08

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zestaw konstrukcyjny

Obudź w dziecku małego konstruktora. Niech buduje i tworzy niesamowite konstrukcje, a przy okazji rozwija kreatywne myślenie, ćwiczy wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo - manualną. Zestawy konstrukcyjne, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Urwis.pl to także gwarancja długiej, wciągającej zabawy. A jest z czego wybierać- posiadamy kilkaset najróżniejszych zestawów o różnych stopniach trudności, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania młodych konstruktorów. 
W ofercie dostępne są ekologiczne zestawy konstrukcyjne drewniane, jak również zestawy plastikowe. Posiadamy także zestawy konstrukcyjne dla najmłodszych dzieci, które charakteryzują się prostszą konstrukcją i mniejszą ilością elementów. Oprócz tego znajdziesz u nas zestawy konstrukcyjne piankowe, bardzo bezpieczne i miłe w dotyku. Ostatnią pozycją są zestawy konstrukcyjne magnetyczne
Wszystkie produkty w naszej ofercie to wyroby renomowanych producentów, które posiadają wszelkie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, zgodne z obowiązującymi normami unijnymi. Kupując u nas możesz mieć absolutną pewność, że Twoje dziecko otrzymuje to co najlepsze. Chcemy, aby zakupy w Urwis.pl były  również satysfakcjonujące, dlatego utrzymujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość obsługi. W celu dostosowania oferty do coraz większych potrzeb, wciąż wprowadzamy nowe produkty i marki. Zestaw konstrukcyjny to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję- zapoznaj się więc z naszą ofertą i wybierz jeden z produktów. 

Zestaw konstrukcyjny

Obudź w dziecku małego konstruktora. Niech buduje i tworzy niesamowite konstrukcje, a przy okazji rozwija kreatywne myślenie, ćwiczy wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo - manualną. Zestawy konstrukcyjne, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Urwis.pl to także gwarancja długiej, wciągającej zabawy. A jest z czego wybierać- posiadamy kilkaset najróżniejszych zestawów o różnych stopniach trudności, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania młodych konstruktorów.


W ofercie dostępne są ekologiczne zestawy konstrukcyjne drewniane, jak również zestawy plastikowe. Posiadamy także zestawy konstrukcyjne dla najmłodszych dzieci, które charakteryzują się prostszą konstrukcją i mniejszą ilością elementów. Oprócz tego znajdziesz u nas zestawy konstrukcyjne piankowe, bardzo bezpieczne i miłe w dotyku. Ostatnią pozycją są zestawy konstrukcyjne magnetyczne.


Wszystkie produkty w naszej ofercie to wyroby renomowanych producentów, które posiadają wszelkie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, zgodne z obowiązującymi normami unijnymi. Kupując u nas możesz mieć absolutną pewność, że Twoje dziecko otrzymuje to co najlepsze. Chcemy, aby zakupy w Urwis.pl były również satysfakcjonujące, dlatego utrzymujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość obsługi. W celu dostosowania oferty do coraz większych potrzeb, wciąż wprowadzamy nowe produkty i marki. Zestaw konstrukcyjny to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję- zapoznaj się więc z naszą ofertą i wybierz jeden z produktów.