Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Zestawy konstrukcyjne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 292.01

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Zestaw konstrukcyjny

Obudź w dziecku małego konstruktora. Niech buduje i tworzy niesamowite konstrukcje, a przy okazji rozwija kreatywne myślenie, ćwiczy wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo - manualną. Zestawy konstrukcyjne, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Urwis.pl to także gwarancja długiej, wciągającej zabawy. A jest z czego wybierać- posiadamy kilkaset najróżniejszych zestawów o różnych stopniach trudności, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania młodych konstruktorów. 
W ofercie dostępne są ekologiczne zestawy konstrukcyjne drewniane, jak również zestawy plastikowe. Posiadamy także zestawy konstrukcyjne dla najmłodszych dzieci, które charakteryzują się prostszą konstrukcją i mniejszą ilością elementów. Oprócz tego znajdziesz u nas zestawy konstrukcyjne piankowe, bardzo bezpieczne i miłe w dotyku. Ostatnią pozycją są zestawy konstrukcyjne magnetyczne
Wszystkie produkty w naszej ofercie to wyroby renomowanych producentów, które posiadają wszelkie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, zgodne z obowiązującymi normami unijnymi. Kupując u nas możesz mieć absolutną pewność, że Twoje dziecko otrzymuje to co najlepsze. Chcemy, aby zakupy w Urwis.pl były  również satysfakcjonujące, dlatego utrzymujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość obsługi. W celu dostosowania oferty do coraz większych potrzeb, wciąż wprowadzamy nowe produkty i marki. Zestaw konstrukcyjny to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję- zapoznaj się więc z naszą ofertą i wybierz jeden z produktów. 

Zestaw konstrukcyjny

Obudź w dziecku małego konstruktora. Niech buduje i tworzy niesamowite konstrukcje, a przy okazji rozwija kreatywne myślenie, ćwiczy wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo - manualną. Zestawy konstrukcyjne, które znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Urwis.pl to także gwarancja długiej, wciągającej zabawy. A jest z czego wybierać- posiadamy kilkaset najróżniejszych zestawów o różnych stopniach trudności, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania młodych konstruktorów.


W ofercie dostępne są ekologiczne zestawy konstrukcyjne drewniane, jak również zestawy plastikowe. Posiadamy także zestawy konstrukcyjne dla najmłodszych dzieci, które charakteryzują się prostszą konstrukcją i mniejszą ilością elementów. Oprócz tego znajdziesz u nas zestawy konstrukcyjne piankowe, bardzo bezpieczne i miłe w dotyku. Ostatnią pozycją są zestawy konstrukcyjne magnetyczne.


Wszystkie produkty w naszej ofercie to wyroby renomowanych producentów, które posiadają wszelkie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, zgodne z obowiązującymi normami unijnymi. Kupując u nas możesz mieć absolutną pewność, że Twoje dziecko otrzymuje to co najlepsze. Chcemy, aby zakupy w Urwis.pl były również satysfakcjonujące, dlatego utrzymujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość obsługi. W celu dostosowania oferty do coraz większych potrzeb, wciąż wprowadzamy nowe produkty i marki. Zestaw konstrukcyjny to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję- zapoznaj się więc z naszą ofertą i wybierz jeden z produktów.