Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Optyka - kalejdoskopy, lunety, lornetki, mikroskopy

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 64.8

Najlepsza cena

 
PLN 15.36
 
PLN 36.21
 
PLN 28.41

Najlepsza cena

 
PLN 41.3

Najlepsza cena

 
PLN 82.59
 
Wczytywanie...

Zestawy optyczne

W Urwis.pl mamy coś specjalnego dla każdego malucha zafascynowanego nauką. Nasze zabawki edukacyjne są idealnym połączeniem dobrej zabawy z pożyteczną nauką. Takie połączenie to najlepszy sposób na „przemycenie” do głowy najmłodszych przydatnej w przyszłości wiedzy i umiejętności.

W tym dziale zestawów edukacyjnych chcielibyśmy zaprezentować naszą ofertę zabawek optycznych. Posiadamy tutaj interesujące kalejdoskopy, lunety, lornetki oraz mikroskopy. Te zabawki edukacyjne zaspokoją głód wiedzy każdego małego naukowca. Twoje dziecko uwielbia oglądać różnie obrazki? Podaruj mu kalejdoskop. Może interesuje się kosmosem? Wybierz lunetę w naszym sklepie. Lornetka przyda się do podziwiania pięknych widoków na wycieczce. Mikroskop to coś idealnego dla przyszłych biologów. Te produkty to świetny pomysł na prezent dla kochającego naukę malucha.

Optyka, czyli kalejdoskopy, lunety, lornetki i mikroskopy w Urwis.pl to najwyższej jakości produkty, które spełniają wszystkie wymagane normy jakości i bezpieczeństwa. Wybierając mikroskop Dromader, kalejdoskop 4M, czy teleskop na statywie Dromader możesz mieć pewność, że Twoje dziecko dostaje tylko najlepsze produkty, godne polecenia dla Twojego dziecka.

Optyka w Urwis.pl to szeroki wybór produktów, do którego wciąż wprowadzamy nowe pozycje. Najlepsze marki w atrakcyjnej cenie i w pełni profesjonalna obsługa klienta- to wszystko proponuje Urwis.pl, aby zakupy wywoływany uśmiech na twarzy zarówno dzieci, jak i ich rodziców.