Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Instrumenty muzyczne

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 13.71

Najlepsza cena

 
PLN 6.09

Najlepsza cena

 
PLN 44.94

Najlepsza cena

 
PLN 24.3

Najlepsza cena

 
PLN 42.28

Najlepsza cena

 
PLN 32.71

Najlepsza cena

 
PLN 32.71

Najlepsza cena

 
PLN 32.71

Najlepsza cena

 
PLN 57.86

Najlepsza cena

 
PLN 32.71

Najlepsza cena

 
PLN 38.41
 
Wczytywanie...

Muzyczne instrumenty

W naszej ofercie zabawek edukacyjnych mamy coś specjalnego dla dzieci zafascynowanych muzyką. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, czy w Twoim domu nie rośnie nowa gwiazda sceny muzycznej. Rozwiń umiejętności malucha i obudź w nim pasję do muzykowania. Może załóżcie wspólnie zespół muzyczny i dajcie prawdziwy koncert. Wspieraj rozwój słuchu muzycznego i poczucie rytmu. Pomogą Ci w tym dostępne w naszej ofercie instrumenty muzyczne.

Instrumenty muzyczne dla dzieci w Urwis.pl to szeroki wybór produktów, spośród których każdy mały muzykant wybierze coś odpowiedniego. Posiadamy najwyższej jakości dziecięce instrumenty- gitarki, pianinka, czy cymbałki, na których maluszek zagra ulubioną melodię lub stworzy własną niepowtarzalną kompozycję. Poczuje się jak prawdziwa gwiazda muzyki. Koncertom nie będzie końca!

Instrumenty muzyczne dla dzieci w Urwis.pl to najwyższej jakości produkty znanych marek, np. Fisher Price. Te zabawki to gwarancja niezawodności na każdym kroku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybierz najodpowiedniejszy dla swojego dziecka instrument i zagrajcie razem. Gwarantujemy, że w Urwis.pl najwyższa jakość idzie w parze z atrakcyjnymi cenami i w pełni profesjonalną obsługą klienta.