Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Art. Szkolne i papiernicze

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 13.92

Najlepsza cena

 
PLN 17.42

Najlepsza cena

 
PLN 14.05
 
PLN 12.92

Najlepsza cena

 
PLN 8.45

Najlepsza cena

 
PLN 16.32

Najlepsza cena

 
PLN 14.66

Najlepsza cena

 
PLN 17.87

Najlepsza cena

 
PLN 20.01

Najlepsza cena

 
PLN 23.6

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Artykuły szkolne

Kiedy kończą się wakacje i zbliża się rok szkolny, przychodzi czas kompletowania wyprawki dla ucznia. Na szczęście nie musisz już spędzać długich godzin w sklepach, aby kupić potrzebne w szkole rzeczy. Sklep urwis.pl to nie tylko zabawki. Posiadamy także bogatą ofertę artykułów szkolnych i papierniczych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Rzeczą absoutnie niezbędną każdemu uczniowi jest odpowiedni plecak, do którego schowa podręczniki, zeszyty i przybory szolne. Znajdziesz u nas bogatą ofertę plecaków chłopięcych i dziewczęcych w różnych wzorach i kolorach, z których każdy uczeń może wybrać najlepszy dla siebie wariant. 
Kolejnym niezbędnym elementem szkolnej wyprawki jest piórnik. W sklepie Urwis.pl znajdziesz kilkadziesiąt modeli piórników, w tym różowe piórniki z lalką Barbie idealne dla dziewczynki, czy piórniki z superbohaterami, które chętnie wybierze dla siebie chłopiec. Interesującą propozycją są piórniki, które można samodzielnie pomalować, aby stworzyć własny, oryginalny wzór. 
Sam piórnik jest niczym, jeśli nie ma w nim odpowiedniej zawartości. W naszym sklepie kupisz wszystkie niezbędne artykuły piśmiennicze, w tym pióra wieczne, kolorowe kredki ołówkowe, zestawy flamastrów, kredki świecowe, a nawet przydatne na przyjęciach kredki do malowania twarzy.
Oprócz tego w sklepie Urwis.pl kupisz budzik, aby uczeń zawsze był w szkole na czas, etykiety, czy piękne walizki dziecięce, które można zabrać ze sobą na wakacjny wyjazd lub szkolną wycieczkę. 
Artykuły szkolne i biurowe Urwis.pl to produkty, które z całą pewnością można polecić każdemu uczniowi. Z nimi pobyt w szkole i nauka będzie czystą przyjemnością. Wszystkie produkty prezentują najwyższą jakość, która idzie w parze z niskmi cenami. Dzięki temu zakupy w naszym sklepie są tak satysfakcjonujące.