Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Skarbonki (2)

Pokaż filtry

Cena

Wczytywanie...

Skarbonki dla dzieci

Sklep Urwis.pl to nie tylko przeróżne zabawki. Posiadamy również wiele interesujących produktów i gadżetów dla dzieci. W tej kategorii prezentujemy skarbonki dla dzieci.

Każde dziecko powinno mieć własną skarbonkę, w której będzie mogło zbierać swoje oszczędności. Posiadanie własnych pieniędzy da maluchowi poczucie dorosłości i nauczy rozsądnego rozporządzania się swoimi pieniędzmi. W skarbonce maluch może oszczędzać na wymarzoną zabawkę lub gadżet. Będzie to mobilizacja to sumiennego i regularnego odkładania swojego kieszonkowego.

W Urwis.pl dostępny jest szeroki wybór skarbonek. Posiadamy tradycyjne skarbonki świnki, ale także inne zwierzątka i wzory. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy znajdą tutaj coś idealnego dla siebie. Podaruj maluchowi skarbonkę i pokaż jak oszczędzać. Ty możesz zaoszczędzić kupując w naszym sklepie. Nasze najwyższej jakości produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas dostaniesz tylko skarbonki popularnych marek, np. Fantasy Fields, 4M, czy Alexander. Aby wybór był jeszcze większy, wciąż wprowadzamy nowe produkty oraz marki. Chcemy, aby zakupy w naszym sklepie były satysfakcjonujące dla rodziców. Dlatego Urwis.pl to profesjonalna obsługa i błyskawiczna wysyłka zamówień.