Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Skarbonki

Pokaż filtry

Cena

PLN 17.87

Najlepsza cena

 
PLN 17.87

Najlepsza cena

 
PLN 17.87

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Skarbonki dla dzieci

Sklep Urwis.pl to nie tylko przeróżne zabawki. Posiadamy również wiele interesujących produktów i gadżetów dla dzieci. W tej kategorii prezentujemy skarbonki dla dzieci.

Każde dziecko powinno mieć własną skarbonkę, w której będzie mogło zbierać swoje oszczędności. Posiadanie własnych pieniędzy da maluchowi poczucie dorosłości i nauczy rozsądnego rozporządzania się swoimi pieniędzmi. W skarbonce maluch może oszczędzać na wymarzoną zabawkę lub gadżet. Będzie to mobilizacja to sumiennego i regularnego odkładania swojego kieszonkowego.

W Urwis.pl dostępny jest szeroki wybór skarbonek. Posiadamy tradycyjne skarbonki świnki, ale także inne zwierzątka i wzory. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy znajdą tutaj coś idealnego dla siebie. Podaruj maluchowi skarbonkę i pokaż jak oszczędzać. Ty możesz zaoszczędzić kupując w naszym sklepie. Nasze najwyższej jakości produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. U nas dostaniesz tylko skarbonki popularnych marek, np. Fantasy Fields, 4M, czy Alexander. Aby wybór był jeszcze większy, wciąż wprowadzamy nowe produkty oraz marki. Chcemy, aby zakupy w naszym sklepie były satysfakcjonujące dla rodziców. Dlatego Urwis.pl to profesjonalna obsługa i błyskawiczna wysyłka zamówień.