Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Poradniki

Rola zabawy i zabawek w rozwoju dziecka. Zabawa jako forma aktywności dziecka

Zabawa jest niezwykle ważna z punktu widzenia rozwoju. Aktywizuje dzieci o różnych typach osobowości.

Ładowanie

Nauka i zabawa

Do nauki i zabawy

Nauka i zabawa to idealne połączenie, niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka. Podczas dobrej zabawy wiedza sama wchodzi do głowy, a nowe informacje w mgnieniu oka utrwalają się w pamięci. Nauka i zabawa to podstawowe aktywności każdego dziecka, dlatego nasz sklep oferuje szeroki asortyment produktów mających zarówno uczyć, jak i bawić. Zabawki edukacyjne i plastyczne rozwijają umysł dzieci, wpływają pozytywnie na zdolności manualne, zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową najmłodszych. Nauka przez zabawę od pierwszych miesięcy daje ogromne korzyści w późniejszych etapach życia.

Dla każdego małego artysty proponujemy zestawy plastyczne, wśród których znajdziesz znikopisy, plastelinę, robótki ręczne, artykuły malarskie, czy mozaiki. Nasze zestawy plastyczne obudzą artystę w każdym maluchu.

W ofercie Urwisa znajdziesz szeroki wachlarz artykułów szkolnych i papierniczych przydatnych wszystkim uczniom. Skompletuj wyprawkę szkolną dla swojego malucha- wybierz odpowiedni plecak, piórnik, teczkę oraz artykuły piśmiennicze spośród dostępnych w naszym sklepie produktów.

Dla każdego urwisa pragnącego wiedzy proponujemy interesujące zestawy edukacyjne ora zestawy konstrukcyjne, które są doskonałym połączeniem nauki i przyjemnie spędzonego czasu.

Urwis.pl przykłada szczególną uwagę do tego, by produkty w ofercie spełniały nawet najwyższe oczekiwania. Nasze produkty do nauki i zabawy, w szczególności zestawy kreatywne i edukacyjne nie tylko posiadają konieczne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, ale odznaczają się wyjątkowymi walorami edukacyjnymi, potwierdzonymi przez licznych ekspertów.