Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Najlepsze zabawki interaktywne 2021

Codzienna zabawa to dla małego dziecka czas na rozrywkę, jak również naukę. Obecnie już wiemy, że maluchy chłoną nową wiedzę i umiejętności jak gąbka, dlatego tak ważne jest, aby stymulować ich rozwój już od pierwszych miesięcy życia. Na szczęście nie musisz być specjalistą pedagogiem, aby zapewnić swojej pociesze aktywność na wysokim poziomie. Wystarczy sięgnąć po zabawki interaktywne, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Interaktywne samochody

Interaktywne samochody dla dzieci mają wbrew pozorom duży potencjał edukacyjny. W trakcie zabawy maluch rozwija swoje zdolności psychoruchowe i uczy się wyobraźni przestrzennej. Dla najmłodszego użytkownika możesz zakupić model Eugeniusz Drogowy Geniusz odpowiedni dla maluszków, które ukończyły 10 miesięcy. W zestawie znajdziesz autko dla dziecka z uśmiechniętą buźką, które przypomina pojazd drogowy. Zabawa polega na poukładanie poszczególnych akcesoriów na odpowiednie miejsce, co ma dobry wpływ na rozwój umiejętności manualnych.

Elektryczne samochody

Jedną z ciekawszych propozycji są elektryczne samochody przeznaczone dla dziecka w wieku szkolnym. Taki gadżet gwarantuje wiele godzin niezapomnianej zabawy nie tylko dla małego syna, ale też jego taty! Sterowanie autkiem z pomocą dołączonego pilota to trening dokładności i precyzji, które z pewnością okażą się przydatne maluchowi w dorosłym życiu. Samochód elektryczny dla dzieci oferujemy w wielu odsłonach. Polecamy zwłaszcza modele z kultowej franczyzy Hot Wheels, które wykonano z największą starannością.

A może planszówki?

Wybierając zabawki interaktywne dla najmłodszych użytkowników, możesz sięgnąć po jedną z naszych wyjątkowych planszówek. Polecamy zwłaszcza gry samochodowe, które cieszą się dużym powodzeniem wśród rodziców robiących u nas zakupy. Sprawdzą się nie tylko dla chłopca, w końcu dziewczynki coraz częściej bawią się autkami. Dla 2 letniego malucha możesz wybrać pozycję Samochody, która uczy gracza rozróżniać od siebie różne typy pojazdów nie tylko po wyglądzie, ale też dźwiękach, jakie wydają. Sprawdź też grę Wyścigi przeznaczoną dla użytkowników, którzy ukończyli 4 lata - wspaniała opcja dla miłośników F1!

powrót