Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Najlepsze zabawki edukacyjne

W dzisiejszych czasach na polskim rynku dostępne są różnorodne zabawki edukacyjne dla najmłodszych dzieci, które są doskonałym wsparciem w trakcie poznawania wiedzy o otaczającym świecie. To właśnie w ciągu pierwszych kilku lat życia Twoja pociecha chłonie nowe informacje jak gąbka i dobrze przyswaja kolejne umiejętności, dlatego warto to wykorzystać, wybierając odpowiednie akcesoria. Mamy dla Ciebie krótki poradnik, w którym przedstawiamy najpopularniejsze zabawki interaktywne dla dzieci.

Kostka edukacyjna

Rodzice, pedagodzy i pediatrzy są zgodni - kostka edukacyjna to jedna z ciekawszych propozycji dla kilkumiesięcznych maluszków. Masz do dyspozycji wiele ciekawych pozycji z tej kategorii, większość z nich znajdziesz w ofercie sklepu Urwis. Na szczególną uwagę zasługuje propozycja od firmy Winfun , którą oferujemy w bardzo dobrej cenie. Kostka na każdym z sześciu boków ma inne atrakcje, które Twoje dziecko będzie odkrywać w trakcie zabawy. Gadżet pozwoli maluszkowi rozwinąć zmysł wzroku, słuch i dotyku, a także poprawić zdolności manualne.

Maty edukacyjne dla niemowlaków

Polecamy również maty edukacyjne, które cieszą się dużą popularnością wśród młodych rodziców. Taki produkt polecany jest dla niemowlaków, które dopiero uczą się rozpoznawać kolory oraz bryły geometryczne. Na każdej macie znajdziesz grafiki zaprojektowane w taki sposób, aby stymulować zmysły maluszka. Jednocześnie taki produkt jest bardzo praktyczny, możesz na nim bezpiecznie ułożyć dziecko blisko siebie i mieć je zawsze na oku. Mata edukacyjna wykonana jest z materiałów dobrze izolujących ciepło.

Zabawki edukacyjne dla maluchów

A może jest Ci potrzebna ciekawa zabawka edukacyjna dla 2 latka lub 3 latka, który lubi aktywność fizyczną? W takim wypadku może Cię zainteresować Centrum Sportowe marki Little Tikes ! To doskonała pozycja dla małego piłkarza, składająca się z wielu akcesoriów do samodzielnego złożenia. Oprócz bramki piłkarskiej znajdziesz tutaj koszt do gry w koszykówkę, a nawet zestaw kręgli i kul! Taka zabawka to wiele godzin rozrywki dla Twojego malucha i jego rówieśników, która dodatkowo rozwija zdolności psychoruchowe.

Zabawki edu
powrót