Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Samochody (41)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 42.82

Najlepsza cena

 
PLN 158.89

Najlepsza cena

 
PLN 68.71

Najlepsza cena

 
PLN 76

Najlepsza cena

 
PLN 186.49
 
PLN 63.68

Najlepsza cena

 
PLN 42.82

Najlepsza cena

 
PLN 181.15

Najlepsza cena

 
PLN 114.94
 
PLN 191.81

Najlepsza cena

 
PLN 98.63

Najlepsza cena

 
PLN 38.03

Najlepsza cena

 
PLN 175.82

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Plastikowe modele samochodów

Nasza oferta modeli obejmuje wiele ciekawych modeli plastikowych. U nas każdy fan modelarstwa wybierze coś idealnego do swojego gustu oraz umiejętności. Posiadamy przeróżne statki, samoloty, czy pojazdy kosmiczne do sklejania. W Urwis.pl znajdują się modele o różnych stopniach trudności, dlatego doświadczeni, jak i początkujący modelarze znajdą u nas coś dla siebie. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy w naszej ofercie plastikowych modeli.

W tej kategorii chcemy przedstawić coś co spodoba się, których pasją są modele, a przede wszystkim motoryzacja i auta. Plastikowe modele samochody w Urwis.pl to zbiór kilkudziesięciu produktów najwyższej jakości. Dostaniesz u nas najróżniejsze samochody, w tym samochody starodawne, supernowoczesne modele aut, czy samochody sportowe. Rozwiń swoje umiejętności z pomocą naszych modeli lub rozpocznij przygodę z modelarstwem.

Urwis.pl w swojej ofercie posiada tylko plastikowe modele samochodów do samodzielnego montażu najwyższej jakości. Produkty takich marek, jak Heller, Revell, czy Italeri to gwarancja doskonałej jakości. Modele są lekkie, wytrzymałe i bardzo przyjazne w składaniu lub sklejaniu. Do ich produkcji wykorzystuje się tylko najlepsze materiały, które gwarantują niesamowity komfort składania lub sklejania. Plastikowe samochodziki opatrzone są wszystkimi niezbędnymi certyfikatami potwierdzającymi spełnienie koniecznych norm jakościowych.

Zapoznaj się z naszą ofertą modeli samochodów. Usiądź wygodnie, sklejaj, składaj i stwórz własną kolekcję ręcznie składanych samochodzików plastikowych. U nas z całą pewnością dostaniesz coś, co spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Do oferty wciąż wprowadzamy nowe samochody, ponieważ pragniemy, by była jak najbardziej zróżnicowana i kompleksowa. Zapewniamy także atrakcyjne ceny, żeby zakupy były przyjemne oraz maksymalnie satysfakcjonujące.