Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Wojsko (270)

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 41.4

Najlepsza cena

 
PLN 62.04

Najlepsza cena

 
PLN 11.51

Najlepsza cena

 
PLN 62.89

Najlepsza cena

 
PLN 26.34

Najlepsza cena

 
PLN 41.33

Najlepsza cena

 
PLN 16.67

Najlepsza cena

 
PLN 31.31

Najlepsza cena

 
PLN 62.04

Najlepsza cena

 
PLN 34.83

Najlepsza cena

 
PLN 147.52

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Plastikowe modele wojskowe

Nasza oferta modeli obejmuje bardzo ciekawe modele plastikowe. Tutaj każdy miłośnik modelarstwa znajdzie coś odpowiedniego do swoich potrzeb i umiejętności. Posiadamy najróżniejsze statki, samoloty, czy samochody do sklejania. U nas znajdują się modele o różnych stopniach trudności, aby zarówno doświadczeni, jak i początkujący modelarze. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

W tej kategorii prezentujemy coś dla tych wszystkich, których pasją są nie tylko modele, ale i wojsko. Plastikowe modele militarne w Urwis.pl to kilkadziesiąt najwyższej jakości produktów. Znajdziesz u nas najróżniejsze pojazdy wojskowe, w tym czołgi, wozy bojowe, samoloty i inne ciekawe modele. Rozwiń z nami swoje umiejętności lub rozpocznij przygodę z modelarstwem.

Urwis.pl w swojej ofercie posiada plastikowe modele wojskowe najwyższej jakości. Produkty takich marek, jak Zvezda, Italeri, Airfix, Revell to gwarancja najwyższej jakości. Modele są lekkie, wytrzymałe i bardzo przyjazne. Wykonano je z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują komfort składania. Posiadają także wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające spełnienia koniecznych norm jakościowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą modeli wojskowych. Sklejaj, składaj i stwórz własną kolekcję pojazdów wojskowych. U nas na pewno znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania. Do oferty wciąż wprowadzamy nowe produkty, gdyż chcemy, by była jak najbardziej zróżnicowana i kompleksowa. Zapewniamy także niskie ceny, żeby zakupy były przyjemne i satysfakcjonujące.