Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Statki

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 28.41

Najlepsza cena

 
PLN 213.37
 
PLN 68.71
 
PLN 366.85

Najlepsza cena

 
PLN 28.41
 
PLN 361.94

Najlepsza cena

 
PLN 135.09
 
PLN 133.61

Najlepsza cena

 
PLN 40.37

Najlepsza cena

 
PLN 75.95

Najlepsza cena

 
PLN 29.51

Najlepsza cena

 
PLN 24.42

Najlepsza cena

 
PLN 68.71
 
PLN 202.32

Najlepsza cena

 
PLN 33

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Plastikowe modele statków

Nasza oferta modeli obejmuje wiele interesujących modeli plastikowych. Tutaj każdy modelarz znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb oraz umiejętności. Posiadamy najróżniejsze pojazdy wojskowe, samoloty, czy samochody do sklejania lub składania. U nas znajdziesz zestawy o różnych stopniach trudności. Sprawdź, co przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

W tej kategorii przedstawiamy coś specjalnego dla tych wszystkich, którzy pasjonują się nie tylko modelarstwem, ale i statkami. Plastikowe modele statków w sklepie Urwis.pl to kilkadziesiąt doskonałych produktów. Znajdziesz u nas najróżniejsze statki, okręty, okręty podwodne, czy żaglowce. Rozwiń z nami swoje umiejętności lub rozpocznij przygodę z modelarstwem i zyskaj nowe hobby.

Urwis.pl w swojej ofercie posiada plastikowe statki tylko najwyższej jakości. Produkty takich marek, jak Italeri, Revell, Zvezda, czy Heller to gwarancja niezawodności. Modele są lekkie, wytrzymałe i bardzo przyjemne w montażu. Wykonano je z najlepszych materiałów, które gwarantują komfort składania lub sklejania. Posiadają także wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające spełnienie wszelkich norm jakościowych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą modeli plastikowych statków. Sklejaj, składaj i stwórz własną kolekcję okrętów. U nas z całą pewnością znajdziesz coś, co spełni Twoje wymagania. Do oferty stale wprowadzane są nowe produkty, w tym wiele nowości rynkowych. Chcemy, aby zakupy były przyjemne i satysfakcjonujące, dlatego nasze ceny są bardzo korzystne.