Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Akcesoria

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Akcesoria modelarskie

Nasza oferta to nie tylko modele same w sobie. To także wszystko, czego potrzebuje każdy modelarz z prawdziwego zdarzenia. Nasze akcesoria modelarskie to kompleksowa oferta, w której znajdują się wszystkie niezbędne podczas pracy z modelami przedmioty.

Aby powstał przepiękny model potrzeba wielu dodatkowych akcesoriów. U nas znajdziesz je wszystkie. Posiadamy farby do modeli, zmywalne szpachle, płyny do kalki, pincety, szpachlówki, emalie, noże, kleje uniwersalne, rozcieńczalniki, czy pilniczki modelarskie. Takie marki, jak Humbrol, Wamod, Excel, Revell, czy Mr. Hobby gwarantują najwyższą jakość.

Nasze akcesoria modelarskie wykonane są z najlepszych materiałów. Farby i lakiery nie zawierają szkodliwych substancji, są bardzo delikatne i przyjazne użytkownikowi. Nie podrażniają i nie mają bardzo nieprzyjemnego zapachu. O najwyższej jakości akcesoriów mogą świadczyć liczne certyfikaty i atesty. Produkty spełniają wszystkie normy obowiązujące w Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów modelarskich. Skompletuj pełne wyposażenie, aby praca przebiegała sprawnie i bez przeszkód. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Gwarantujemy szeroki wybór najlepszych produktów w atrakcyjnych cenach. Aby dopasować ofertę do różnorodnych potrzeb, wciąż wprowadzamy do niej nowe produkty, a także marki. Zapewniamy również w pełni profesjonalną obsługę i błyskawiczną wysyłkę zamówionych akcesoriów. Naszym najwyższym celem jest uśmiech i zadowolenie naszych klientów.