Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Figurki modelarskie

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 46

Najlepsza cena

 
PLN 48.95
 
PLN 27.48
 
PLN 37.36
 
PLN 47.48

Najlepsza cena

 
PLN 45.39
 
PLN 38.89
 
PLN 27.36
 
PLN 14.4
 
Wczytywanie...

Figurki dla modelarzy

W naszej ofercie dla modelarzy znajdują się nie tylko doskonałe modele do składania lub sklejania. Posiadamy także wiele interesujących akcesoriów i dodatków dla każdego hobbysty. Dzięki takim gadżetom zabawa jest jeszcze pełniejsza i przyjemniejsza. Wśród produktów w naszej ofercie każdy miłośnik modelarstwa znajdzie coś idealnego, coś co przyda się podczas składania kolejnego modelu.

W tej kategorii polecamy gorąco przepiękne figurki modelarskie. Są one idealne szczególnie dla fanów wojskowości, którzy najchętniej wybierają modele militarne. Figurki modelarskie w Urwis.pl to kilkadziesiąt przepięknych figurek, głównie żołnierzy. Znajdziesz u nas żołnierzy niemieckich i sowieckich z czasów II Wojny Światowej, jak również wojowników starożytnych, w tym gladiatorów i rzymskich wojskowych. Stwórz własną armię i rozegraj zaciekłą bitwę. Sprawdź, które strona okaże się zwycięska. Takie figurki to także świetna sprawa dla miłośników historii, a w szczególności historii wojskowości.

Figurki modelarskie w naszej ofercie to piękne produkty sprawdzonych marek. Znajdziesz u nas figurki modelarskie Zvezda, Italeri, Revell, czy Academy. Ci producenci to gwarancja jakości i niezawodności. Figurki wyglądają bardzo realistycznie. Patrząc na nie można odnieść wrażenie, że patrzy się na prawdziwą małą armię.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą figurek modelarskich. U nas zapewniamy szeroki wybór produktów, atrakcyjne ceny oraz w pełni profesjonalną obsługę klienta. Chcemy, aby każdy z naszych klientów mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, dlatego cały czas wprowadzamy nowe produkty i marki. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.