Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Modele Plastikowe

Pokaż filtry

Cena

PLN 68.58

Najlepsza cena

 
PLN 38.81
 
PLN 13.12

Najlepsza cena

 
PLN 45.14

Najlepsza cena

 
PLN 12.16

Najlepsza cena

 
PLN 16.7

Najlepsza cena

 
PLN 12.16

Najlepsza cena

 
PLN 99.26

Najlepsza cena

 
PLN 14.77

Najlepsza cena

 
PLN 117.78

Najlepsza cena

 
PLN 15.94

Najlepsza cena

 
PLN 18.28

Najlepsza cena

 
PLN 7.85

Najlepsza cena

 
PLN 68.89

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Modele plastikowe

Jedną ze specjalności sklepu internetowego Urwis.pl są przeróżne modele, w tym szeroka oferta modeli plastikowych do samodzielnego składania lub sklejania. Znajdą u nas coś dla siebie zarówno doświadczeni modelarze, jak i osoby, które przygodę z tym hobby dopiero zaczynają. Portfolio plastikowych modeli Urwis.pl jest kompleksowe i zawiera wszystko, czego miłośnik modelarstwa potrzebuje.

Jednym z głównych punktów oferty w tej kategorii są plastikowe modele wojskowe. Wśród nich znajdziesz takie produkty, jak czołgi i inne pojazdy wojskowe. Posiadamy także figurki modelarskie. Fanów latania w przestworzach z pewnością zainteresują plastikowe samoloty do sklejania, jak również helikoptery i inne pojazdy latające. Jeśli jesteś prawdziwym wilkiem morskim, złóż swój własny okręt. W naszym sklepie znajdziesz także plastikowe modele samochodów. Takie marki, jak Revell, Zvezda, Trumpeter, Italeri, czy Mastercraft to gwarancja najwyższej jakości. Wszystkie produkty w naszym sklepie posiadają atesty bezpieczeństwa i są zgodne z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

Ta kategoria to jednak nie tylko i wyłącznie modele w czystej postaci. To także profesjonalne akcesoria modelarskie, które ułatwią pracę z modelem. I tak znajdziesz u nas, np. farby Humbrol, lakiery Mr. Hobby, czy pincety Excel. Gwarantujemy, że dostępne w naszej ofercie farby, czy lakiery nie zawierają w składzie szkodliwych dla zdrowia substancji. Mogą ich używać także alergicy.