Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Modele żywiczne

Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów

Nowości

Wczytywanie...

Modele żywiczne


Kolekcjonowanie modeli samochodów to pasja, która często łączy ojca z synem. W naszym asortymencie przygotowaliśmy wiele popularnych aut w wersji mini, które będą doskonałym zwieńczeniem Twojej kolekcji! Na szczególną uwagę zasługują modele żywiczne, szczególnie cenione przez pasjonatów na całym świecie. Oferta obejmuje kilkadziesiąt różnorodnych produktów, dostępnych w naszym sklepie w przystępnej cenie. Dodatkowo część z nich objęta jest darmową dostawą. 


Jak nietrudno zauważyć, model z żywicy jest przeważnie znacznie droższy niż ten wykonany z plastiku. Niestety, produkcja tych pierwszych jest znacznie bardziej pracochłonna niż drugich, przez co cena musi być adekwatnie wyższa. W tym celu wykorzystywane są specjalne formy, do których wlewa się ciekłą żywicę i pozostawia aż do zastygnięcia. Dzięki wykorzystaniu tego surowca możliwe jest dokładne odwzorowanie najmniejszych detali, czego nie można powiedzieć o samochodach wykonanych z plastiku. 


Nie bez znaczenia z punktu widzenia kolekcjonerów jest fakt, że model żywiczny produkowany jest w mniejszych seriach. Dzięki temu jego wartość jest automatycznie wyższa niż zbliżonego modelu wykonanego z plastiku. Wbrew pozorom nie wszystkie produkty z tej kategorii przeznaczone są do samodzielnego składania. W naszej ofercie znajdziesz też minisamochody gotowe do umieszczenia w gablocie. Oczywiście prawdziwi pasjonaci wolą samodzielnie złożyć konstrukcję. Jednak modele z żywicy wymagają przynajmniej minimalnego doświadczenia w modelarstwie, dlatego nie sprawdzą się dla amatorów. 


W naszym katalogu znajdziesz niesamowite produkty kolekcjonerskie, które cieszą się uznaniem hobbystów na całym świecie. Sprawdź koniecznie model z żywicy Ferrari 275 GTB, a także Bugatti Type 57C Corsica, które będą pięknie prezentować się na półce. Oferta obejmuje też bardziej ekonomiczne modele, takie jak Porsche 934, Maserati Mistral Coupe 1963, czy Volkswagen 1200 Cabriolet. Nie zapomnij zapoznać się również z naszym bogatym asortymentem akcesoriów modelarskich.