Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Modele kompozytowe

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
PLN 54.93

Najlepsza cena

 
PLN 62.8

Najlepsza cena

 
PLN 58.3

Najlepsza cena

 
PLN 44.94

Najlepsza cena

 
PLN 58.3

Najlepsza cena

 
Wczytywanie...

Modele kompozytowe


Kolekcjonerstwo to niezwykle pasjonujące hobby, które cieszy się powodzeniem zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Jeśli chcesz rozwinąć taką pasję u swojej pociechy, to sprawdź koniecznie modele kompozytowe, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepie internetowym Urwis. Z naszą pomocą każdy maluch stworzy rozbudowaną kolekcję małych samochodów, które będą doskonale prezentować się na półce. Oferujemy produkty w bardzo konkurencyjnych cenach, które skłaniają do zrobienia większych zakupów.


Dostępne w naszej ofercie modele metalowe zostały wykonane z największą dbałością o detale, przez co wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia. Każdy z nich został wzbogacony o elementy plastikowe, przez co całość prezentuje się bardzo atrakcyjnie. W ofercie znajdziesz wyłącznie produkty pochodzące od sprawdzonych marek, specjalizujących się w asortymencie dla kolekcjonerów. To prawdziwa gratka dla każdego fana motoryzacji, bez względu na wiek. Prezentowane makiety idealnie odwzorowują pierwowzory kultowych samochodów, takich jak Lamborghini, Corvette, Dodge czy Bugatti.


Zamawiając metalowe modele samochodów w naszym sklepie internetowym, masz gwarancje bardzo atrakcyjnej ceny. Większa część asortymentu obejmuje makiety w skali 1:24, które są najpopularniejszą opcją wśród kolekcjonerów. Warto się w nie zaopatrzyć także w momencie, kiedy poszukujesz ciekawego prezentu dla znajomego chłopca. Nawet jeśli nie interesuje się on jeszcze modelami, to dzięki Tobie może rozpocząć ciekawą przygodę, która na pewno nie skończy się wraz z wejściem w wiek dorosły.


Niesamowite modele kolekcjonerskie samochodów to tylko niewielka część asortymentu sklepu internetowego Urwis! Przed finalizacją zakupów sprawdź koniecznie nasze pozostałe propozycje. Zebraliśmy dla Ciebie mnóstwo ciekawych zabawek, przeznaczonych dla chłopców i dziewczynek w każdym wieku. Zwróć szczególną uwagę na produkty interakcyjne, które jednocześnie bawią i uczą. Na uwagę zasługuje też nasza kolekcja solidnych mebli dziecięcych.