Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Samochody (57)

Pokaż filtry

Cena

PLN 62.88

Najlepsza cena

 
PLN 88.73

Najlepsza cena

 
PLN 59.35

Najlepsza cena

 
PLN 107.17

Najlepsza cena

 
PLN 40.68

Najlepsza cena

 
PLN 76.38

Najlepsza cena

 
PLN 615.84

Najlepsza cena

 
PLN 32.82

Najlepsza cena

 
PLN 61.34

Najlepsza cena

 
PLN 76.62

Najlepsza cena

 
PLN 108.51

Najlepsza cena

 
PLN 123.39

Najlepsza cena

 
PLN 91.08

Najlepsza cena

 
PLN 88.73

Najlepsza cena

 
PLN 341.31
 
Wczytywanie...

Modele samochodów

Przedstawiamy coś, co przypadnie do gustu wszystkim kolekcjonerom z prawdziwego zdarzenia. Oferta metalowych modeli obejmuje wiele najróżniejszych pojazdów dla wszystkich fanów 4 kółek. Mamy ciężarówki, wyścigówki, jak również motocykle. Każdy na pewno znajdzie u nas coś, co będzie idealne do kolekcji. W tej kategorii prezentujemy naszą ofertę metalowych modeli samochodów.

Samochody osobowe są bardzo ważną częścią asortymentu modeli metalowych w sklepie Urwis.pl. Interesujący zbiór to tylko produkty doskonałej jakości. Metalowe samochody osobowe wykonane są z największą precyzją oraz z zachowaniem nawet najdrobniejszych detali . Dzięki temu wyglądają bardzo realistycznie i do złudzenia przypominają swoje prawdziwe samochody. Do swojej kolekcji możesz dołączyć klasyczne oraz współczesne modele aut, również te rzadko spotykane.

W Urwis.pl dostaniesz tylko modele samochodów od najlepszych światowych producentów, których wyroby darzone są zaufaniem i dobrą opinią wśród klientów, w tym Minichamps, Autoart, Abrex, Ixo, czy Welly. Wybierając te marki możesz mieć pewność, że kupujesz autko najwyższej jakości.

Nasze metalowe samochodziki to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla dorosłych motomaniaków. Ucieszą również najmłodszych . U nas coś odpowiedniego znajdą wszyscy, zarówno mali, jak i duzi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem modeli samochodów. Każdy produkt jest niezwykle starannie wyselekcjonowany, aby sprostać nawet najwyższym wymaganiom i potrzebom. Staramy się, aby nasza oferta samochodów była zróżnicowana. Aby to osiągnąć, stale wprowadzamy nowe modele samochody. Wybierz jeden z produktów i powiększ swoją kolekcję.