Napisz do nas

Infolinia32 775 27 20

Karty kolekcjonerskie

Pokaż filtry

Cena

Wiek

Pokaż więcej
Wczytywanie...

Karty kolekcjonerskie


Urwis to doskonale zaopatrzony sklep internetowy, którego oferta przeznaczona jest dla rodziców oraz ich pociech w każdym wieku! Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem produktów dla najmłodszych użytkowników, które pochodzą tylko od sprawdzonych marek. Proponujemy Ci niesamowite karty kolekcjonerskie, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów. Ich tematyka jest poświęcona popularnym seriom zabawek, filmom i komiksom, znajdą tutaj coś dla siebie zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.


Jedną z chętniej wybieranych pozycji z tej kategorii są karty kolekcjonerskie Panini, poświęcone kultowej serii lalek L.O.L. Surprise. Marka oferuje nietuzinkowe laleczki sprzedawane w kulach razem z kompletem gadżetów. Jeśli Twoja córka lubi to wydawnictwo, to nasze karty mogą ją zainteresować! Pojedynczy egzemplarz kosztuje tylko kilka złotych, a może być początkiem wielkiej kolekcji! W ofercie mamy też specjalny album na karty kolekcjonerskie Panini, warto go zakupić od razu, aby mieć gdzie przechowywać zebrane pozycje!


Nasze karty do gry to kolekcjonerskie dzieła sztuki, producenci opracowali je w największych szczegółach! Zrobiono je z wytrzymałych materiałów, które na długo zachowują swój pierwotny kolor. Poszczególne pozycje mają od spodu magnes, dlatego można je z powodzeniem zawiesić na lodówce czy metalowej tablicy - ciekawy efekt estetyczny gwarantowany! Twoje dziecko może się wymieniać kartami z rówieśnikami, uzupełniając kolekcję o brakujące elementy, jednocześnie doskonale się bawiąc. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie także różnorodne akcesoria do kart kolekcjonerskich. Szczególnie polecamy metalową puszkę Panini, w której można przechowywać zebrane egzemplarze. Jest ona ozdobiona grafikami z lalkami L.O.L. Surprise, w środku posiada specjalne wgłębienie, aby karty się nie przesuwały. Odwiedzając naszą stronę, nie zapomnij sprawdzić również pozostałych zabawek i akcesoriów dziecięcych z oferty! W asortymencie mamy wiele gadżetów dla dzieci w każdym wieku, w tym modele samochodów, gry planszowe, puzzle itp.